家庭ID号: 1335239

孩子: 1 孩子, 1-5岁

城市: Flúðir / 村 | 阅读更多 ⇩

名称 Paulina

国家 Hrunnamanahreppur

邮政编码 只限于付费用户

工作开始: 七月 2019 - 七月 2019

需要互惠生去: 1-3个月

最后一次操作: 02 七月 2019

你想和这个家庭联系吗?

加入我们! 如果您在AuPair.com上没有帐户
并免费联系所有家庭! 如果您已经拥有一个帐户登录,则可以向您喜欢的家庭发送邮件。
0
Profile added to 0 Favorites in the last 3 weeks
0
个人资料由0求职者在过去3周内访问过
100%
Answer Rate - Very active in replying

给互惠生的信

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
更多 ⇩

工作描述

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
更多 ⇩

家庭信息


您们有宠物吗?

你们住在哪里

家庭年龄在 20-35

您是单亲吗? 不,我们家有父亲和母亲

家庭国籍 波兰人

在家里说什么语言 波兰语

宗教 基督教徒

宗教对您来说重要吗? 不重要

职业 doula

你们家住着多少人? 3

描述您的孩子们?(名字,年龄,性别) Dziewczynka, 2,5 roku

更多 ⇩

工作要求

您要求互惠生/保姆参加过急救训练吗? - 是

互惠生/保姆开始工作的最早时间 七月 2019

互惠生/保姆开始工作的最晚时间 七月 2019

您打算提供多长时间的工作? 1-3个月

我们正在寻找 互惠生 and 保姆

互惠生/保姆的性别要求

您更喜欢的互惠生/保姆的国籍是? Polish

您要求什么水平的语言水平?

所期望的最短经验? 没有偏好

您要求的受教育水平 没有偏好

互惠生要照看的孩子年龄? 1-5岁

互惠生要照看多少个孩子? 1

互惠生/保姆每周要工作多少小时? 30 - 35

互惠生每月能得到多少零用钱? 430 欧元

您愿意付(部分的)互惠生的旅行费用吗? Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

我们要求的互惠生年龄在 18-30

互惠生/保姆可以吸烟吗?

互惠生需要照看残疾儿童吗?

互惠生需要照看宠物吗?

您要求互惠生会游泳吗?

您要求互惠生会骑自行车吗?

有可能让互惠生参加语言课程吗?

您要求互惠生/保姆参加过急救训练吗?

您要求互惠生会开车吗?

更多 ⇩

家庭描述

加入我们! 如果您在AuPair.com上没有帐户
并免费联系所有家庭! 如果您已经拥有一个帐户log in,则可以向您喜欢的家庭发送邮件。

互惠生住宿条件

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
更多 ⇩