Mitgliedsnummer 1471523

Nationalität russisch | Mehr ⇩

Vor- und Zuname Алина

Ort/Region/Land Прогресс/Амурская область

Land Russland

Start Jun. 2021 - Jul. 2021

Aufenthaltslänge >1 Jahr

Gute Sprachkenntnisse in Deutsch (B1), Weißrussisch (C1), Russisch (Native)

Letzter Login 7 Hours Ago

Möchten Sie dieses Au Pair kontaktieren?

Kommen Sie zu uns, wenn Sie noch kein Konto bei AuPair.com haben
und kontaktieren Sie alle Au Pairs kostenlos. Wenn Sie schon ein Konto haben, Anmeldung um Nachrichten an Ihre Favoriten zu schicken.
0
Profil von 0 Kandidaten als Favorit hinzugefügt in den letzten 3 Wochen
10
10 Gastfamilienbesuche in den letzten 3 Wochen.
80%
Antwortrate - sehr aktiv im Antworten

Brief an die Gastfamilie

Übersetzt von Pусский
Witam Nazywam się Alina, mieszkam na Dalekim Wschodzie w Rosji. W tej chwili uczę się w szkole w 10. klasie, wcześniej uczyłem się w szkole artystycznej i chodziłem do siatkówki. Moje hobby to robótki ręczne. Bardzo lubię szydełkować, powiązane zabawki, które daję moim przyjaciołom i krewnym. I moje haftowane zdjęcia z koralików lub krzyża, moja mama umieszcza w ramce. W wolnym czasie najczęściej czytam książki lub gram na gitarze, czasem mój ojciec i ja gram w szachy lub warcaby. Interesuję się historią i fotografią.
W weekendy wraz z przyjaciółmi jeżdżę na łyżwach lub na rowerze, gram w gry planszowe.
Moja matka ma na imię Evgenia Sergeevna i jest sprzedawczynią, która pracuje w sąsiednim mieście, a mój ojciec Jewgienij Wasiliewicz zajmuje stanowisko starszego brygadzisty w fabryce. Często spędzamy czas z rodziną, oglądamy filmy, spacerujemy i bawimy się. Moja rodzina ma tradycję, każdego roku 18 września jeździmy na kemping w lesie, tata uczy mnie rozpalać ogień, a moja mama gotuje. Mam też kuzynkę Olgę, ona jest jak moja. Olga jest 4 lata młodsza ode mnie, ale to nie przeszkadza nam w zabawie, często spędzamy ze sobą noc, spacerujemy razem, oglądamy filmy, często pomagam jej w odrabianiu lekcji. Mam też psa o imieniu Dariana, jest wyszkolonym labradorem.
Moje doświadczenie z dziećmi jest bardzo rozległe, zacząłem spędzać czas z małymi dziećmi jako dziecko, kiedy poproszono mnie o opiekę nad moją kuzynką, w tym czasie była jeszcze bardzo mała. Nie było mi trudno potrząsnąć nią w ramiona lub nakarmić z butelki, często bawiliśmy się z nią w gry edukacyjne, malowaliśmy i malowaliśmy oraz czytaliśmy razem opowieści dla dzieci. Kiedy szliśmy na spacer, często kołysałem ją na huśtawce lub karuzeli, graliśmy w chowanego i inne gry. Spacerując po parku, karmiliśmy kaczki i inne ptaki.
Czasami przyjaciele mojej matki prosili mnie, bym opiekował się swoimi dziećmi, gdy ich nie było w interesach. Spędziłem czas z dziećmi od niemowląt do 12-latków. Komunikując się z dziećmi, zawsze staram się ich czymś zauroczyć lub zainteresować, naprawdę lubię się bawić i chodzić z dziećmi, ponieważ kiedy komunikujesz się z dzieckiem, stajesz się nim na chwilę. Spędzając czas z dzieckiem, może nauczyć nas cieszyć się małymi rzeczami. Bądź miły i bardziej otwarty.
Uczę się niemieckiego przez 1 rok z korepetytorem online, w tym roku osiągnąłem całkiem niezłe sukcesy i jestem z tego dumny. W przyszłości będę potrzebować niemieckiego do pracy.
Chcę wziąć udział w programie Au Pair, aby zdobyć dodatkowe doświadczenie w pracy z dziećmi, a następnie wykorzystać je w pracy. Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi i chcę skorzystać z tej okazji - spędzić z nimi czas, stać się bardziej niezależnym i uczyć się niemieckiego, a następnie wykorzystać go w moim zawodzie.
Podczas Au Pair roku chciałbym uczyć się niemieckiego na kursach, a następnie iść na studia przygotowawcze.
Moim zdaniem jestem odpowiedni na to stanowisko, ponieważ mam dobre doświadczenia z dziećmi i jestem całkiem niezależny.
Mój Instagram _ranavaluna_
Mehr ⇩

Betreuungserfahrungen

Übersetzt von Pусский
Moje doświadczenie z dziećmi jest bardzo rozległe, zacząłem spędzać czas z małymi dziećmi jako dziecko, kiedy zostałem poproszony o opiekę nad moją kuzynką, w tym czasie była jeszcze bardzo mała. Nie było mi trudno potrząsnąć nią w ramiona lub nakarmić z butelki, często bawiliśmy się z nią w gry edukacyjne, malowaliśmy i malowaliśmy oraz czytaliśmy razem opowieści dla dzieci. Kiedy szliśmy na spacer, często kołysałem ją na huśtawce lub karuzeli, graliśmy w chowanego i inne gry. Spacerując po parku, karmiliśmy kaczki i inne ptaki.
Czasami przyjaciele mojej matki prosili mnie, bym opiekował się swoimi dziećmi, gdy ich nie było w interesach. Spędziłem czas z dziećmi od niemowląt do 12-latków. Komunikując się z dziećmi, zawsze staram się ich czymś zauroczyć lub zainteresować, naprawdę lubię się bawić i chodzić z dziećmi, ponieważ kiedy komunikujesz się z dzieckiem, stajesz się nim na chwilę. Spędzając czas z dzieckiem, może nauczyć nas cieszyć się małymi rzeczami. Bądź miły i bardziej otwarty
Mehr ⇩

Weitere Bilder

Persönliche Daten

Nicht-RaucherHat einen Erste-Hilfe-Kurs absolviert - JaKann gut schwimmen - JaKann Fahrrad fahren - Ja

Kann gut schwimmen

Kann Fahrrad fahren

Hat einen Führerschein

Hat Geschwister

Hat einen gültigen Reisepass

Nicht-Raucher

Hat einen Erste-Hilfe-Kurs absolviert

Aktuelle Beschäftigung Schüler

Bildung Gesamtschule

Grundsprachkenntnisse in -

Sport  Катание на коньках, лёгкая атлетика

Religion Christlich

Für das Au Pair ist Religion Unwichtig

Spezielle Ernährungsweise Keine

Sonstige Krankheiten oder Allergien: Нет

Mehr ⇩

Job-Präferenzen

Würde für zusätzliche Bezahlung mehr arbeiten - JaWürde Kinder mit Behinderung betreuen - JaWürde bei einer Familie mit Haustieren leben - JaWürde Haustiere betreuen - Ja

Bevorzugte Gegend Großstadt, Stadt

Aufenthaltslänge >1 Jahr

Frühester Beginn Jun. 2021

Spätester Beginn Jul. 2021

Würde bei einer Familie mit Haustieren leben

Würde für zusätzliche Bezahlung mehr arbeiten

Würde Haustiere betreuen

Gewünschtes Alter der zu betreuenden Kinder 0-1, 1-5 Jahre, 6-10 Jahre, 11-14 Jahre, 15 Jahre+,

Erfahrung in der Kinderbetreuung in den letzten 24 Monaten (in Std.) 50-100

Anzahl der Kinder, die das Au Pair maximal betreuen würde 5

Ist bereit, mit einem allein erziehenden Elternteil zu leben Ja, mit Mutter o. Vater

Würde Kinder mit Behinderung betreuen

Würde Erwachsene mit Behinderung betreuen

Bevorzugte Fächer

Bevorzugte Altersgruppe der SchülerInnen

Mehr ⇩

Über mich:

Kommen Sie zu uns, wenn Sie noch kein Konto bei AuPair.com haben
und kontaktieren Sie alle Au Pairs kostenlos. Wenn Sie schon ein Konto haben, log in um Nachrichten an Ihre Favoriten zu schicken.