Familien ID: 1335239

Kinder:: 1 Kinder:, 1-5 Jahre

Ort: Flúðir / Dorf Mehr ⇩

Name Paulina

Region/Land Hrunnamanahreppur

PLZ Nur für Premium-Mitglieder

Job Start: Jul. 2019 - Jul. 2019

Aufenthaltslänge: 1-3 Mon.

Letzter Login: 02 Jul. 2019

Möchtest Du diese Familie kontaktieren?

Komm zu uns, wenn Du noch kein Konto bei AuPair.com hast
und kontaktiere alle Gastfamilien kostenlos. Wenn Du schon ein Konto hast, Anmeldung, um Nachrichten an deine Favoriten zu schicken.
0
Profil von 0 Kandidaten als Favorit hinzugefügt in den letzten 3 Wochen
1
Profile Visited by 1 Job Seekers in last 3 weeks
100%
Answer Rate - Very active in replying

Brief ans Au Pair

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
Mehr ⇩

Job Beschreibung

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
Mehr ⇩

Info über die Familie


Die Familie hat Haustiere Nein

Die Familie lebt in Dorf

Alter der Eltern 20-35

Sind Sie alleinerziehend? Nein, wir sind ein Paar

Nationalität polnisch

Sprache, die Zuhause gesprochen wird Polnisch

Religion Christlich

Bedeutung der Religion Unwichtig

Gegenwärtige Beschäftigung doula

Personen im Haushalt 3

Alter und Geschlecht der zu betreuenden Kinder/Personen Dziewczynka, 2,5 roku

Mehr ⇩

Job Anforderungen

Erwartet Erste-Hilfe-Kurs  - Ja

Frühestes Startdatum Jul. 2019

Spätestes Startdatum Jul. 2019

Aufenthaltslänge 1-3 Mon.

Sie suchen ein Au Pair and Nanny

Bevorzugtes Geschlecht weiblich

Bevorzugte Nationalität des Au Pairs Polnisch

Gewünschte Sprachkenntnisse gut

Gewünschte Erfahrungen in der Betreuung Keine Präferenzen

Gewünschtes Bildungsniveau Keine Präferenzen

Alter der zu betreuenden Kinder/Personen 1-5 Jahre

Kinder/Personen, die betreut werden sollen 1

Wöchentliche Arbeitsstunden 30 - 35

Monatliches Taschengeld 430 EUR

Beteiligung an Reisekosten Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

Gewünschtes Alter des Au Pairs 18-30

Akzeptiert Raucher Nein

Betreuung von Kindern/Personen mit Behinderungen Nein

Betreuung von Haustieren Nein

Soll schwimmen können Nein

Soll Fahrrad fahren können Nein

Au Pair kann Sprachkurs besuchen Nein

Erwartet Erste-Hilfe-Kurs Ja

Au Pair muss Auto fahren Nein

Mehr ⇩

Beschreibung der Familie

Komm zu uns, wenn Du noch kein Konto bei AuPair.com hast
und kontaktiere alle Gastfamilien kostenlos. Wenn Du schon ein Konto hast, log in, um Nachrichten an deine Favoriten zu schicken.

Au Pair Unterbringung

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
Mehr ⇩
Au Pair in Island werden: Informationen zum Au Pair Programm

weiter »
Au Pair in Island: Voraussetzungen

weiter »
Au Pair in Island: Taschengeld, Arbeitszeiten, Urlaub

weiter »