ID de la familia: 1335239

Niños:: 1 Niños:, 1-5 años

Ciudad: Flúðir / Pueblo | Más ⇩

Nombre Paulina

Región Hrunnamanahreppur

Código postal Sólo usuarios Premium

Inicio del empleo: Jul. 2019 - Jul. 2019

Duración de la estancia: 1-3 meses

Última sesión: 02 Jul. 2019

¿Te gustaría contactar a esta familia?

Si todavía no tienes una cuenta
regístrate sin costo y contacta familias de forma gratuita.
Si ya tienes una cuenta haz para enviar mensajes a tus familias favoritas.
0
Profile added to 0 Favorites in the last 3 weeks
1
Perfil visitado por 1 candidatos en las últimas 3 semanas
100%
Índice de respuesta - Muy alto

Carta al Aupair

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
Más ⇩

Descripción del trabajo

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
Más ⇩

Acerca de la familia


Mascotas No

Viven en Pueblo

Edad de los padres 20-35

Familia Monoparental No, somos una pareja

Nacionalidad polaco/a

Idiomas que se hablan en casa Polaco

Religión Cristiana

Importancia de la religión No es importante

Profesión doula

Cantidad de personas que viven en la casa 3

Número de hijos, sexo y edad Dziewczynka, 2,5 roku

Más ⇩

Requisitos del trabajo

Requiere conocimientos de primeros auxilios - Sí

Fecha más pronta de inicio Jul. 2019

Fecha límite de inicio Jul. 2019

Duración de la estancia 1-3 meses

Buscando Au Pair and Niñera

Sexo preferido Mujer

Nacionalidad preferida Polaco

Conocimiento del idioma Bueno

Experiencia requerida (en horas) Sin preferencias

Nivel de estudios preferido Sin preferencias

Edad de los niños/personas al cargo del Au Pair 1-5 años

Número de niños/personas al cargo del Au Pair 1

Cantidad de horas laborales semanales 30 - 35

Paga mensual 430 EUR

Dispuesto a pagar gastos de desplazamiento Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

Edad preferida 18-30

Dispuesto a aceptar Au Pair fumador No

Debe cuidar personas con discapacidad No

Debe cuidar de las mascotas No

Debe saber nadar No

Debe saber montar en bicicleta No

Puede asistir a un curso del idioma No

Requiere conocimientos de primeros auxilios

Debe conducir No

Más ⇩

Descripción de la familia

Si todavía no tienes una cuenta
regístrate sin costo y contacta familias de forma gratuita.
Si ya tienes una cuenta haz log in para enviar mensajes a tus familias favoritas.

Alojamiento del Au Pair

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
Más ⇩
Au Pair en Islandia - información sobre el país anfitrión

Leer más »
Au Pair en Islandia - requisitos para participantes

Leer más »
Au Pair en Islandia - salario, responsabilidades y horas de trabajo

Leer más »