ID: 1335239

Enfants:: 1 Enfants:, 1-5 ans

Ville: Flúðir / Village | Plus ⇩

prénom Paulina

Région Hrunnamanahreppur

Code postal Reservés aux membres Premium

Début de Travail: Jui. 2019 - Jui. 2019

Besoin d'Au Pair pour: 1-3 mois

Dernière connexion: 02 Jui. 2019

Voulez-vous contacter cette famille?

Rejoignez-nous! Si vous n'avez pas de compte sur AuPair.com
et contactez toutes les Familles d'Accueil gratuitement. Si vous avez déjà un compte, pour envoyer des messages à vos favoris.
0
Profile added to 0 Favorites in the last 3 weeks
1
Votre profil a été visité par 1 personnes dans les 3 dernières semaines.
100%
Taux de réponse - très actif

Lettre pour l'Au Pair

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
Plus ⇩

Description des tâches

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
Plus ⇩

Informations sur la famille


La famille a des animaux Non

La famille vit dans Village

L'Âge des Parents 20-35

Je suis un parent celibataire? Non, nous sommes un couple

Nationalité Polonaise

Langues parlées à la maison Polonais

Religion Chrétien

Importance de la religion Pas important

Profession doula

Personnes qui vivent dans la maison 3

Âge et sexe des enfants/personnes à surveiller Dziewczynka, 2,5 roku

Plus ⇩

Tâches requises

L'Au Pair doit avoir le brevet de secourisme - Oui

Date de début (au plus tôt) Jui. 2019

Date de début (au plus tard) Jui. 2019

Durée du séjour préférée 1-3 mois

Nous recherchons Au Pair and nounou

Sexe préféré Féminin

Nationalité préférée de l'Au Pair Polonais

Niveau de langue requis Bien

Expérience minimum en garde d'enfants Pas de préférence

Niveau d'étude Pas de préférence

Âge des enfants/personnes à surveiller 1-5 ans

Nombre des enfants/personnes à superviser 1

D'heures de travail 30 - 35

D'argent de poche 430 EUR

Participation aux frais de voyage Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

L'Âge de l'Au Pair 18-30

Au Pair est autorisée à fumer Non

Soins aux enfants/personnes handicapées Non

Soins des animaux Non

Doit pouvoir nager Non

Doit pouvoir faire du vélo Non

L'Au Pair peut suivre un cours de langue Non

L'Au Pair doit avoir le brevet de secourisme Oui

L'Au Pair doit avoir le permis de conduire Non

Plus ⇩

Description de la famille

Rejoignez-nous! Si vous n'avez pas de compte sur AuPair.com
et contactez toutes les Familles d'Accueil gratuitement. Si vous avez déjà un compte, log in pour envoyer des messages à vos favoris.

Logement de l'Au Pair

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
Plus ⇩