ID della Famiglia: 1335239

Bambini:: 1 Bambini:, 1-5 anni

Città: Flúðir / Borgo/paese Piú ⇩

Nome Paulina

Regione Hrunnamanahreppur

Cap Solo per Utenti Premium

Inizio del lavoro: Lug. 2019 - Lug. 2019

Durata del soggiorno: 1-3 Mesi

Ultimo login: 18 Giorni Fa

0 32 100%

Vuoi contattare questa famiglia?

Unisciti a noi! Se non hai ancora un account
registrati gratuitamente:
Contatta tutte le famiglie gratuitamente. Se possiedi già un account, fai per inviare un messaggio alle tue famiglie preferite.

Lettera di Benvenuto per l'Au Pair

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
Piú ⇩

Descrizione del Lavoro

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
Piú ⇩

Informazioni sulla famiglia


Ha animali Domestici? No

La Famiglia Abita in Borgo/paese

Età dei Genitori 20-35

Famiglia Monoparentale No, la Nostra Famiglia è composta da Entrambi i Genitori

Nazionalità della Famiglia Polacco/a

Lingue parlate in Famiglia Polacco

Religione Cristiano

Importanza della religione Non Importante

Occupazione doula

Numero di Persone che vivono nella Casa della Famiglia 3

Descrizione dei Bambini (Nome, Età, Sesso) Dziewczynka, 2,5 roku

Piú ⇩

Requisiti per il Lavoro

Cerca un Au Pair che abbia seguito un corso di primo soccorso - Si

Prima data di inizio Lug. 2019

Ultima data di inizio Lug. 2019

Durata di permanenza dell'Au Pair 1-3 Mesi

Cerchiamo Au Pair and Babysitter

Sesso preferito Femmina

Nazionalità preferita Polish

Conoscenza della lingua Buono

Livello minimo di esperienza richiesto Nessuna preferenza

Livello di educazione richiesto Senza Preferenze

Età delle persone/bambini da accudire 1-5 anni

Bambini che devono essere accuditi 1

Ore di lavoro alla settimana 30 - 35

Salario 430 EUR

Accetta di pagare il costo del viaggio dell'Au Pair (o una parte) Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

Età dell'Au Pair richiesta 18-30

Accetta un Au Pair fumatore No

Deve badare a persone affette da Disabilitá No

Deve accudire animali No

Cerca un Au Pair in grado di nuotare No

Cerca un Au Pair in grado di andare in bicicletta No

È consentito all'Au Pair di frequentare un corso di lingua No

Cerca un Au Pair che abbia seguito un corso di primo soccorso Si

Cerca un Au Pair che sa guidare No

Piú ⇩

Descrizione famiglia

Unisciti a noi! Se non hai ancora un account
registrati gratuitamente:
Contatta tutte le famiglie gratuitamente. Se possiedi già un account, fai log in per inviare un messaggio alle tue famiglie preferite.

Alloggio dell'AuPair

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
Piú ⇩

Islanda

Diventa un Au Pair in Islanda! Leggi di più delle regole del programma, dei requisiti per i partecipanti ed i benefici nel vivere con una famiglia ospitante in Islanda.

Leggi di Più

Come diventare Au Pair in Islanda

Di cosa hai bisogno per diventare Au Pair in Islanda? Leggi di più delle requisiti e delle regole per vivere un anno in Islanda e scoprire una nuova cultura.

Leggi di Più

Au Pair in Islanda: paghetta, orario, vacanze, ecc

Regole del programma in Islanda: salario Au Pair, ore di lavoro, vacanze, responsabilità dell’Au Pair e della famiglia ospitante e altre regole.

Leggi di Più

AuPair.com

Tel: +49 (0) 221 310 61 840
Orario di ufficio: Lu - Ve 8:00 - 15:00 CET
Fax: +49 (0) 221 921 3049
Email: info@aupair.com
Contatti