Numer Rodziny: 1558124

Dzieci: 3 Dzieci, 1-5 lat, 6-10 lat, 11-14 lat

Miejscowość: 38530 - BARRAUX / Okolica wiejska | Więcej »

Imię Anne-Marie

Wojewodztwo Owernia-Rodan-Alpy

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: styczeń 2024 - luty 2024

Potrzebuje Au Pair na: 6-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 08 grudzień 2023

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
0
Profil dodany do 0 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
0
Profil odwiedzony przez 0 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Pozdrowienia z francuskich Alp! :D

Oto tylko kilka rzeczy, które warto wiedzieć o życiu tutaj z nami w Alpach:

- Musisz mieć ważne prawo jazdy, mieć doświadczenie w prowadzeniu samochodu i czuć się komfortowo podczas jazdy.

(Możemy oczywiście pomóc ci przez pierwsze kilka tygodni przystosować się do francuskich dróg i samochodów ręcznych, ale przede wszystkim musisz być biegłym kierowcą). Ma to na celu zapewnienie dostępu do wszystkiego. Pożyczymy ci samochód, ale musisz umieć jeździć, aby bezpiecznie prowadzić nasze dzieci.

- Jest dużo gotowania - więc najlepiej, jeśli nie masz nic przeciwko --- lub po prostu lubisz gotować! :)

Jesteśmy szczęśliwą pięcioosobową anglo-francuską rodziną mieszkającą we francuskich Alpach.

Mamy troje uroczych dzieci: 14-letnią dziewczynkę o imieniu Maelys i dwóch chłopców. Raphael, który ma 12 lat i Gregory 7.
Dzieci są dwujęzyczne (angielski - francuski). To prawdziwa mieszanka kultur i języków w naszym domu!

Szukamy naszej piątej serdecznej i niezawodnej (najlepiej mówiącej po angielsku au pair - ale inne języki, takie jak francuski, niemiecki i hiszpański też są w porządku! Niestety, nie mówimy innymi językami) na czas trwania francuskiego roku szkolnego ( od końca sierpnia 2023 do połowy lipca 2024 - jeśli wolisz możemy zacząć wcześniej ale nie później niż w ostatnim tygodniu sierpnia.Umowę możemy zakończyć w czerwcu 2024 ale raczej nie wcześniej).

Wymagamy również doświadczenia w prowadzeniu samochodu oraz bezpiecznej i komfortowej jazdy. To bardzo ważne!
Nasze 3 samochody są ręczne. Jeśli umiesz jeździć tylko manualem, nie mamy nic przeciwko nauczeniu przesiadki z jednego na drugi i poćwiczymy razem.

Jestem wykładowcą uniwersyteckim. Otrzymasz zatem wakacje uniwersyteckie (szczegóły poniżej) i wiele 3-dniowych weekendów, abyś mógł zwiedzać Francję i Europę.

Wioska, w której mieszkamy, Barraux, jest typową wioską alpejską. Ma mały sklep spożywczy, 3 restauracje, 2 szkoły i obiekty sportowe. Atmosfera w wiosce jest cudowna, bardzo aktywna. Możesz rzucić okiem na wioskę, a także naszą alpejską dolinę oraz usiane wioskami i miasteczkami oraz góry (w tym Mont Blanc, najwyższą górę w Europie).

Nasza wioska, Barraux, znajduje się 7 minut (samochodem - 10-15 minut rowerem) od małego miasteczka Pontcharra ze stacją kolejową, lekarzami, różnymi sklepami, kinem itp.

POBLIŻONE MIASTA znajdują się 30 minut jazdy pociągiem lub samochodem od miast studenckich Grenoble i Chambéry. Pociągi i autobusy są bardzo bezpieczne i niezawodne. Nasze byłe au pair dużo podróżowały rowerem lub samochodem (który zapewniamy) + pociągiem.

Ponieważ Grenoble i Chambéry to miasta studenckie (z kampusami uniwersyteckimi), istnieje wiele rzeczy skierowanych do studentów i młodych dorosłych - w tym wycieczki sportowe w góry i zwiedzanie pobliskich miast i obszarów turystycznych - oraz zajęcia do nauki francuskiego, jeśli tego chcesz do zrobienia.

Jesteśmy również dość blisko Lyonu, Paryża, Marsylii i Genewy (Szwajcaria) drogą, autobusem i pociągiem.
Więcej »

Opis pracy

Szukamy entuzjastycznej, niezawodnej, życzliwej au-pair, która jest naprawdę zainteresowana opieką nad dziećmi, aby pomóc w opiece nad naszymi 3 dziećmi (zwłaszcza Gregorym (7)).

Szukamy kogoś, kto naprawdę się z nimi zaangażuje (bawi się z Gregorym, czyta mu książki i ogólnie w pełni się z nimi angażuje) i kto będzie się cieszył (lub przynajmniej nie będzie miał nic przeciwko) otrzymywaniu wielu przytulasów! To nie jest „tylko” praca.

Twoje obowiązki będą obejmowały:

- W porze lunchu spacer (15 min) lub jazda samochodem (5 min) Gregory do iz wiejskiej szkoły (11:30). Przygotowanie i podawanie mu prostego podstawowego gorącego obiadu w domu. (W razie potrzeby zapewnię jedzenie i przepisy. Musisz umieć gotować). A potem zabranie go z powrotem do szkoły (13:15).

- Wieczorami (16:15 - 19:00), w zależności od tego, co zostało zaplanowane dla dzieci, albo zabieranie dzieci na różne zajęcia w wiosce (lub sąsiedniej wiosce), albo zabawa z Gregorym i/ lub jechać po nasze dzieci ze szkoły w pobliskim miasteczku (30 min jazdy samochodem). Przygotowanie wieczornego posiłku i sprzątanie po posiłku.

MUSISZ posiadać ważne prawo jazdy, mieć doświadczenie w prowadzeniu samochodu i czuć się komfortowo prowadząc samochód MANUALNY. (Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy pomóc Ci w przystosowaniu się do francuskich dróg przez pierwsze kilka tygodni, ale przede wszystkim musisz być sprawnym kierowcą).

We Francji nie ma zajęć w środy, a dzieci mają różne zajęcia. Będziesz wtedy albo opiekował się naszym 7-letnim chłopcem (zabawy w ogrodzie lub w domu przy złej pogodzie, chodzenie do parku, na basen, na sanki w góry itp.) starsze dzieci. Moi rodzice też zwykle pomagają w środy - więc w środy to zwykle trzyosobowa ekipa dla trojga dzieci!

Będziekilka razy, kiedy możemy poprosić o trochę opieki nad dzieckiem (bardzo rzadko!) lub opiekę nad dzieckiem w domu, jeśli nie czuje się na tyle dobrze, aby iść do szkoły.

Będziemy wymagać, abyś codziennie wykonywał lekkie obowiązki domowe. Będziesz odpowiedzialny za pranie dzieci i upewnienie się, że dzieci utrzymają porządek w sypialni i pomieszczeniach ogólnodostępnych do końca dnia. Mówiąc bardziej ogólnie, poprosimy Cię o pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w kuchni, salonie i przedpokoju (oraz oczywiście w sypialni).

Kiedy nie jesteś na służbie, możesz albo wyjechać, aby zwiedzać i dobrze się bawić, albo zostać z nami. Podczas pobytu u nas oczekuje się od Ciebie udziału jak każdy dorosły w rodzinie we wszystkich zabawnych rzeczach, ale także pomagania w przygotowywaniu posiłków, pomaganiu w sprzątaniu stołu w kuchni i salonie. Lubimy dobrze zjeść w weekendy, a jeśli lubisz gotować (lub próbować rzeczy w kuchni!), czekamy na degustację Twoich potraw! Spróbowaliśmy i naprawdę nam się podobało wspaniałe południowoafrykańskie Braai, Bobotie, trochę kalifornijsko-meksykańskich wrapów i kilka niewymownych deserów! :D

Jako wykładowca uniwersytecki mam część wakacji szkolnych wolnych, więc będziesz miał wolne, kiedy będę na wakacjach: 1 tydzień w październiku, 2 tygodnie na Boże Narodzenie, 1 tydzień w lutym, 1 tydzień w kwietniu. (Praca zaczyna się 1 września i kończy 13 lipca). Musisz przyjechać od połowy do końca sierpnia, abyśmy mogli Cię oprowadzić i pomóc Ci się zadomowić (z kontem bankowym, telefonem itp.). Będziesz głównie pracować od poniedziałku do czwartku i większość piątków będzie miała wolne. Dlatego powinieneś być w stanie poświęcić wiele długich weekendów na podróże i zwiedzanie - lub wybrać się z nami na rodzinne wycieczki, jeśli wolisz.

Nasze dzieci są dwujęzyczne, więc naprawdę szukamy kogoś, kto będzie z nimi rozmawiał i bawił się z nimi po angielsku. Zawsze możesz porozmawiać z nami, dorosłymi, aby uczyć się francuskiego podczas wieczornych posiłków iw weekendy, i oczywiście chodzić na zajęcia francuskiego w piątki i odwiedzać swoich nowych francuskich przyjaciół!
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Okolica wiejska

Grupa wiekowa rodziny 35-50

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Francuska

Języki używane w domu angielski, francuski

Wyznanie religijne Ateizm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód nauczyciel / inzynier

Ile osób mieszka w domu? 5

Wiek i płeć dzieci / osób 14 lat kobieta
12 lat mężczyzna
8 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagane posiadanie prawa jazdy - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 330 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 6-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia styczeń 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia luty 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat, 6-10 lat, 11-14 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 3

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 100-200

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości amerykańska, argentyńska, australijska, austriacka, Barbadosu, Barbadosu, belgijska, bośniacka, brazylijska, brytyjska, bułgarska, Kambodży, kanadyjska, Wysp Normandzkich, chilijska, Kostaryki, czeska, duńska, dominikańska, ekwadorska, angielska, estońska, Fidżi, fińska, flamandzka, niemiecka, grecka, grenlandzka, islandzka, indyjska, irlandzka, japońska, kenijska, meksykańska, mongolska, nowozelandzka, norweska, polska, portugalska, szkocka, Seszeli, Republiki Południowo-Afrykańskiej, hiszpańska, Sri Lanki, tajska, ukraińska, Zimabwe

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum średniozaawansowany (B2)

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? No

Wymagany wiek 22-27

Palenie jest dozwolone Tak, ale nie w domu

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Tak

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Mieszkamy na wsi w dużym domu z 4 sypialniami, 2 łazienkami i dobrym połączeniem WiFi w domu iw ogrodzie. Będziesz miał oczywiście swoją własną uroczą sypialnię w domu z dostępem do naszego WiFi. (Zdjęcia domu i sypialni dostępne na życzenie). Łazienka jest wspólna z dziećmi.
Informacje o programie Au Pair Francja

Zobacz »
Ubezpieczenie i umowa Au Pair we Francji

Zobacz »
Au Pair Francja: wymagania

Zobacz »