Numer Rodziny: 2186467

Dzieci: 2 Dzieci, 1-5 lat

Miejscowość: Alassio / Okolica wiejska | Więcej »

Imię Benedetta

Wojewodztwo Liguria

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: lipiec 2024 - sierpień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 1-1 Miesiące

Ostatnie logowanie: 14 marzec 2024

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
3
Profil dodany do 3 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
10
Profil odwiedzony przez 10 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Italiano
Poszukuję uczciwej i uśmiechniętej osoby, Z DOŚWIADCZENIEM Z MŁODYMI DZIEĆMI, która przez cały czas mówi do moich dzieci TYLKO fantastycznie po angielsku, która potrafi się z nimi bawić, gdy jest to konieczne i która jest w stanie zaopiekować się nimi, gdy nie są w pobliżu.
Główne zadania: opiekować się dziećmi i pomagać mi sprzątać ich lunch i pokój.
W lipcu większość czasu będziemy spędzać w moim domu blisko morza, więc prawie każdy dzień będziemy spędzać na plaży i/lub w basenie. Będziemy także z rodziną i wnukami, więc moje dzieci będą głównie zajęte przebywaniem z nimi!
Dni robocze: od poniedziałku do piątku oraz wieczorna opieka nad dziećmi w razie potrzeby (moje dzieci chodzą spać bez rutyny i śpią 11 godzin w nocy).
Godziny pracy do ustalenia ze względu na elastyczność, dlatego wolę dogadać się z osobą, która będzie aplikować na tę pracę

Rano około 9: plaża
12.30: Obiad
Potem moja mała zwykle raz ucina sobie drzemkę, a starsza córka spokojnie się bawi i odpoczywa
Chciałbym, żeby mieli to na plaży, ale nie jest potwierdzone w 100%, że jest to wykonalne
Więcej »

Opis pracy

W miejscu, gdzie będziemy dużo jeździć na rowerze, chciałbym, żeby osoba, której szukam, umiała jeździć na rowerze i uwielbiała spacery na świeżym powietrzu oraz po liguryjskich wioskach.

Będzie możliwość, że będziemy podróżować po Ligurii przez kilka dni, a następnie kandydat będzie miał okazję odkryć cuda Ligurii
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Okolica wiejska

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Włoska

Języki używane w domu angielski, francuski, włoski

Wyznanie religijne Katolicyzm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny?

Zawód Handlarz / handlarka / Projektant graficzny

Ile osób mieszka w domu? 4

Wiek i płeć dzieci / osób 7 lat kobieta
4 lat kobieta

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność pływania - TakWymagana umiejętność jazdy na rowerze - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 30 - 35

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 400 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 1-1 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia lipiec 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia sierpień 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 2

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 50-100

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości angielska, irlandzka

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum Język rodzimy

Poziom wykształcenia uniwersyteckie

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? -

Wymagany wiek 20-30

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Tak

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Osoba, która będzie z nami mieszkać, będzie miała do dyspozycji pokój i osobistą łazienkę.
dom jest duży i w pełnej setce. Można wygodnie chodzić
Au Pair we Włoszech: informacje o programie Au Pair

Zobacz »
Au Pair we Włoszech: wymagania wizowe dla uczestników

Zobacz »
Umowa i ubezpieczenie Au Pair we Włoszech

Zobacz »