Numer Rodziny: 2614902

Dzieci: 2 Dzieci, 6-10 lat

Miejscowość: Berlin / Przedmieście | Więcej »

Imię Tanja

Wojewodztwo Berlin

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: marzec 2024 - sierpień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 6-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 16 dni temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
0
Profil dodany do 0 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
31
Profil odwiedzony przez 31 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
48%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Drogi przyszły Au Pair i nowy członek rodziny,

Mamy nadzieję, że ten list zastanie Cię w dobrym zdrowiu! Jesteśmy rodziną -Hoffmann, mieszkającą na uroczych przedmieściach Kladow, niedaleko jeziora Wannsee w Berlinie. Nazywamy się Alex i Tanja, a nasi synowie bliźniacy, Lukas i Jonas, są sercem naszego domu. Z niecierpliwością czekamy na powitanie naszej kolejnej Au Pair i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą miłością i radością naszej rodziny.

Nasz piękny dom i okolica
Nasz dom znajduje się na spokojnych przedmieściach Berlina, równoważąc spokój wioski z dostępem do tętniącej życiem kultury Berlina. Otoczony przyrodą jest rajem dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, takich jak spacery, wędrówki i jazda na rowerze. Pomimo tego, że jest częścią Berlina, nasza okolica zachowuje osobliwy, małomiasteczkowy charakter, a najważniejsze rzeczy znajdują się w pobliżu. Centrum miasta, bogate w wydarzenia kulturalne, znajduje się w odległości krótkiej podróży.

Twój nowy dom z nami
Będziesz miał prywatne, przytulne mieszkanie na trzecim piętrze. Obejmuje główny pokój, małą kuchnię i łazienkę. Poprzednie Au Pair uwielbiały to miejsce i często przyłączały się do nas podczas posiłków i spędzania czasu z rodziną. Zachęcamy do personalizacji tej przestrzeni, będąc jednocześnie integralną częścią naszego życia rodzinnego.

Życie z -Hoffmannami
Lukas i Jonas są energiczni, ciekawi świata i uwielbiają jazdę na nartach. Są podekscytowani faktem, że mają nowego starszego brata lub siostrę. Cenimy rodzinne zajęcia, czy to cieszenie się ogrodem, przejażdżki rowerowe, pływanie, grillowanie, robienie pizzy czy wieczory filmowe.

Nasze oczekiwania i Twoja rola
Sercem naszej rodziny jest czas spędzony razem, zwłaszcza z dziećmi. Poszukujemy kogoś, kto naprawdę lubi kontakt z dziećmi, jest kreatywny w działaniach i chce być częścią przygód naszej rodziny. Choć będziesz mieć okazję do podróżowania i poznawania nowych kultur, naszym głównym oczekiwaniem jest Twoje entuzjastyczne zaangażowanie w życie chłopców.

Wsparcie i ciepło
Oferujemy godziwe kieszonkowe, ubezpieczenie zdrowotne i dofinansowujemy kursy językowe. Nie chodzi tylko o rolę; chodzi o bycie cenionym członkiem rodziny, dzielenie się radościami, wyzwaniami i codziennym życiem.

Mamy nadzieję, że da Ci to wgląd w życie z nami. Jesteśmy podekscytowani tą podróżą i z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię w naszym domu i sercach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nas i doświadczenia Au Pair, skontaktuj się z nami.

Gorące pozdrowienia,

Tanja, Alex, Lukas i Jonas

P.S.: Co mówią nasze poprzednie au pair

Ashley: „W zasadzie zostałam adoptowana. Traktują cię jak członka rodziny. Czujesz tę samą miłość, troskę i uwagę. Teraz, prawie pięć lat później, z moją własną córką, nadal witają mnie w swoim domu To zaszczyt patrzeć, jak Lukas i Jonas wyrastają na wspaniałych, zabawnych i wspaniałych chłopców, którym zależy na mojej córce i dogadują się z nią. Bycie z Alexem, Tanją, Lukasem i Jonaszem było szczerze jednymi z najlepszych lat w moim życiu moje życie”.

Diego: „1) Uwielbiam fakt, że sprawiłeś, że poczułem się jak członek rodziny. Nigdy nie zostałem pozostawiony w tyle, a ty wspierałeś mnie we wszystkim, czego chciałem i potrzebowałem. Nie czuję, że jestem z dala od domu, ponieważ dla mnie jesteście w domu. 2) Doceniam to, jak pełna szacunku atmosfera panuje w domu. Jonas i Lukas zawsze szanowali mnie jako autorytet i nadal tak jest. 3) Doceniam jedność w rodzinie /Hoffmann. Obecnie brakuje wartości, ale w Tobie ludzie na pewno je odnajdą.”

Colleen: „Jestem bardzo wdzięczna, że zostałam Au Pair Lukasa i Jonasa. To był mój pierwszy wyjazd z USA i nigdy wcześniej nie byłam au pair, ale Tanja i Alex upewnili się, że wiem, że jestem częścią rodziny, nawet po tym, jak wyjechałem z Niemiec. Lukas i Jonas to tacy słodcy, troskliwi i mądrzy chłopcy. Bardzo się cieszę, że miałem okazję ich poznać i patrzeć, jak dorastają!
Więcej »

Opis pracy

Przegląd roli:
Jako nasza Au Pair staniesz się integralną częścią naszej rodziny, odpowiedzialną przede wszystkim za wzbogacanie życia naszych synów bliźniaków, Lukasa i Jonasa. Twoja rola to znacznie więcej niż tylko nadzór; chodzi o tworzenie znaczących, zabawnych i edukacyjnych doświadczeń, pełnienie roli starszego rodzeństwa i mentora dla chłopców.

Kluczowe Obowiązki:

Zapewnienie opieki i zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia Lukasowi i Jonaszowi.
Angażowanie chłopców w kreatywne i przyjemne zajęcia, takie jak wycieczki rowerowe lub na rolkach, zajęcia plastyczne i rękodzielnicze oraz karmienie kaczek nad jeziorem.
Dzielenie się swoimi umiejętnościami, hobby i doświadczeniami kulturowymi, oferując chłopcom różnorodne możliwości uczenia się.
Inicjowanie innowacyjnych działań, w tym nauczania o swojej kulturze, organizowania poszukiwań skarbów i próbowania nowych sportów lub gier.
Odbiór dzieci z Kita około 14:00-15:00 i spędzanie z nimi czasu do czasu zakończenia pracy, zwykle między 17:00 a 18:00.

Plan tygodniowy:

Około 3-4 godzin opieki pozaszkolnej w dni powszednie.
Poranki i wczesne popołudnia wolne na zajęcia osobiste, takie jak lekcje języka lub zwiedzanie Berlina.
Większość weekendów jest bezpłatna, z możliwością przyłączenia się do zajęć rodzinnych lub spędzenia czasu prywatnego.
Okazjonalna pielęgnacja wieczorna raz w tygodniu.

Korzyści i wsparcie:

Prywatne jednopokojowe mieszkanie w naszym domu, z wygodną częścią dzienną, aneksem kuchennym i łazienką.
Uczciwe kieszonkowe, ubezpieczenie zdrowotne i częściowa składka na zajęcia językowe.
Dostęp do sieci wsparcia naszych byłych Au Pair w celu zapewnienia koleżeństwa i porady.
Otwarta komunikacja i wsparcie z naszej strony w roli naszej Au Pair.

Idealny kandydat:

Ponad 20 lat, biegle włada językiem angielskim, nie pali, interesuje się opieką nad dziećmi i zajęciami twórczymi.
Zainteresowany wymianą kulturalną i chętny do podzielenia się swoim doświadczeniem kulturowym.
Obywatelstwo UE jest zaletą, ale nie jest obowiązkowe.

Czas trwania i data rozpoczęcia:

Elastyczna data rozpoczęcia, z preferencją minimalnego zaangażowania na 3 miesiące, preferowanie dłuższych pobytów w celu głębszej integracji rodziny.
Zależy nam na stworzeniu pozytywnych, wzbogacających i niezapomnianych wrażeń dla Ciebie i naszych dzieci. Będąc częścią naszej rodziny, Twój wkład nie tylko pomoże w rozwoju naszych chłopców, ale także w Twoim rozwoju osobistym i kulturalnym podczas pobytu w Berlinie.
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Przedmieście

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Niemiecka

Języki używane w domu angielski, niemiecki

Wyznanie religijne Ateizm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód informatyk / dyrektor ds. sprzedazy

Ile osób mieszka w domu? 4 + Au Pair

Wiek i płeć dzieci / osób 7 lat mężczyzna
7 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność pływania - TakWymagana umiejętność jazdy na rowerze - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 280 EUR

Preferowana płeć Brak preferencji

Czas trwania 6-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia marzec 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia sierpień 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 6-10 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 2

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 50-100

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości amerykańska, australijska, austriacka, belgijska, brazylijska, brytyjska, kanadyjska, chorwacka, cypryjska, czeska, duńska, holenderska, angielska, estońska, fińska, grecka, hawajska, islandzka, irlandzka, izraelska, włoska, jamajska, Liechtensteinu, luksemburska, Malediwska, maltańska, Martyniki, Mauritiusa, Norfolku, norweska, portugalska, Puerto Rico, Seszeli, singapurska, Republiki Południowo-Afrykańskiej, hiszpańska, szwedzka, szwajcarska, wenezuelska

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum Język rodzimy
- LUB -
 angielski, Minimum zaawansowany (C2)

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? yes

Wymagany wiek 20-27

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Tak

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Szczegóły zakwaterowania naszej Au Pair

Witamy w nowym, wygodnym ośrodku w naszym rodzinnym domu! Z przyjemnością oferujemy Państwu osobistą przestrzeń życiową, która łączy prywatność z ciepłem życia rodzinnego.

Twoje Prywatne Mieszkanie:

Twoje zakwaterowanie to jednopokojowe mieszkanie na trzecim piętrze naszego domu, zapewniające idealne połączenie prywatności i niezależności.
Mieszkanie składa się ze stosunkowo dużego pokoju głównego, umeblowanego tak, aby zapewnić komfort zarówno mieszkania, jak i spania.
Mały, dobrze wyposażony aneks kuchenny pozwala na swobodne gotowanie i przygotowywanie posiłków w dogodnym dla siebie czasie.
Mieszkanie posiada własną łazienkę, co zapewni Państwu komfort i prywatność.
W zestawie znajduje się duży telewizor z różnymi usługami przesyłania strumieniowego, idealny do relaksu i rozrywki.
Dom i otoczenie:

Nasz dom położony jest na malowniczych przedmieściach Berlina, w otoczeniu naturalnego piękna jezior, lasów i parków, z przepięknym widokiem na jezioro Wannsee.
Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, idealne miejsce na relaks i regenerację sił.
Lokalne udogodnienia, w tym sklepy spożywcze, kawiarnie i tereny rekreacyjne, znajdują się w odległości krótkiego spaceru.
W pobliżu znajdują się przystanki transportu publicznego, zapewniające wygodny dostęp do serca Berlina i jego różnorodnych atrakcji.
Bycie częścią naszej rodziny:

Podczas gdy twój apartment to Twoje prywatne sanktuarium, nasze poprzednie Au Pair często chętnie przyłączały się do nas w częściach wspólnych domu, aby wspólnie spożywać posiłki i spędzać czas z rodziną.
Cenimy otwartą komunikację i zawsze jesteśmy dostępni, aby zapewnić komfort mieszkania i spełnienie Twoich potrzeb.
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt u nas był jak najbardziej przyjemny i satysfakcjonujący. Wierzymy, że posiadanie wygodnej, dobrze wyposażonej i prywatnej przestrzeni życiowej jest kluczem do wspaniałych doświadczeń Au Pair. Mamy nadzieję, że poczują się Państwo jak w domu, zostaną uznani za cenionego członka naszej rodziny i będą mogli w pełni cieszyć się czasem spędzonym w Berlinie.
Więcej »
Au Pair Niemcy - informacje o programie

Zobacz »
Wymagania wizowe dla programu Au Pair Niemcy

Zobacz »
Au Pair w Niemczech - wymagania. Jak zostać Au Pair?

Zobacz »