Numer Rodziny: 1771435

Dzieci: 1 Dzieci, 1-5 lat

Miejscowość: Closter / Miasto | Więcej »

Imię Ali

Wojewodztwo New Jersey

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: styczeń 2023 - grudzień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 24-24 Miesiące

Ostatnie logowanie: 12 listopad 2023

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
1
Profil dodany do 1 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
6
Profil odwiedzony przez 6 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Drogi Kandydacie Au Pair,

Czekam na Twoją aplikację i mam nadzieję, że znalezienie odpowiedniej osoby dla naszej wyjątkowej rodziny.

Stypendium wynosi 1000 $ miesięcznie i powinieneś mieć wystarczająco dużo czasu na pracę w niepełnym wymiarze godzin, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Jeszcze raz dziękuję i czekam na spotkanie.

Serdeczne pozdrowienia,
Ali
Więcej »

Opis pracy

Obowiązki: Asystowanie przy synu w środę i co drugi weekend, kiedy go mam. Będę szukał więcej czasu podczas rozwodu i ten czas może się wydłużyć. Możesz również pomóc mojej byłej żonie (do ustalenia).

Inne obowiązki: sprzątanie, zakupy, gotowanie, załatwianie sprawunków itp.
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Miasto

Grupa wiekowa rodziny 35-50

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Amerykańska

Języki używane w domu angielski, niemiecki, rosyjski

Wyznanie religijne Ateizm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód przedsiebiorca / Pielegniarz/ pielegniarka

Ile osób mieszka w domu? 1 - 2 depending on the schedule

Wiek i płeć dzieci / osób 3 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagane posiadanie prawa jazdy - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 1000 USD

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 24-24 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia styczeń 2023

Najpóźniejsza data rozpoczęcia grudzień 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 1

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe Dobry

Poziom wykształcenia uniwersyteckie

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? Maybe

Wymagany wiek 18-24

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Tak

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Miałbyś prywatny pokój gościnny i łazienkę.

Dom ma piękną kuchnię, siłownię, podwórko, kominek gazowy, ognisko na zewnątrz.

Jesteśmy w odległości krótkiego spaceru od Plaza w centrum miasta, gdzie znajdziesz wiele sklepów, w tym artykuły gospodarstwa domowego, Whole Foods, Target, Starbucks, kino, restauracje i bary itp.

Miasto jest zamożne i jest łatwe do chodzenia. Posiada również ścieżki spacerowe przez las, które są łatwe do jazdy na rowerze. W garażu są 2 rowery. Nowy Jork jest oddalony o około 30 minut jazdy samochodem lub około 90 minut środkami transportu publicznego.
Więcej »
Au Pair w Stanach Zjednoczonych: informacje o programie

Zobacz »
Wymagania wizowe dla Au Pair w USA: jak aplikować o wizę J1?

Zobacz »
Au Pair w USA: zasady programu i wymagania programowe

Zobacz »