Numer Rodziny: 1465389

Dzieci: 3 Dzieci, mniej niż 1 rok, 1-5 lat, 6-10 lat

Miejscowość: Bern / Miasto | Więcej »

Imię Nigara

Wojewodztwo Bern

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: grudzień 2023 - luty 2024

Potrzebuje Au Pair na: 8-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 13 styczeń 2024

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
1
Profil dodany do 1 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
2
Profil odwiedzony przez 2 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
65%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Deutsch
Witaj kochana au pair.

Obecnie poszukujemy niezawodnej i odpowiedzialnej au pair dla trójki naszych dzieci, która będzie mogła wspierać nas w pracach domowych i opiece nad dziećmi.
Mieszkamy w Bernie i damy naszej au pair możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego. Pokrywamy również koszty ubezpieczenia. U nas nie zostaniesz przyjęta „tylko jako au pair”, ale jako członek rodziny.
Więcej »

Opis pracy

Twoje zadania będą zwykłymi zadaniami au pair. Jak na przykład:

Baw się/idź na spacer z dziećmi
Podwiezie Cię i odbierze z różnych zajęć (wszystko w pobliżu)
Posprzątać
Umyj, złóż i wyprasuj pranie
Opróżnij zmywarkę
Posprzątaj stół
Mówimy po niemiecku lub francusku.
Byłoby miło, gdybyś już mówił po niemiecku (A2) i miał doświadczenie z dziećmi.

Nie możemy się doczekać Twojej odpowiedzi!

Z wyrazami szacunku,
Rodzina
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Miasto

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Niemiecka

Języki używane w domu niemiecki, francuski

Wyznanie religijne

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód Consultant / pracownicy administracji

Ile osób mieszka w domu? 5

Wiek i płeć dzieci / osób 8 lat mężczyzna
noworodek
1 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność pływania - TakWymagana umiejętność jazdy na rowerze - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) - CHF

Wynagrodzenie Niania 650 CHF

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 8-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia grudzień 2023

Najpóźniejsza data rozpoczęcia luty 2024

Szukamy Au Pair i Niania

Wiek osób / dzieci mniej niż 1 rok, 1-5 lat, 6-10 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 3

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 200+

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości belgijska, niemiecka, duńska, fińska, francuska, luksemburska, holenderska, austriacka

Umiejętności językowe
 niemiecki, Minimum podstawowy (A2)

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? -

Wymagany wiek 19-27

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Tak

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
Au Pair w Szwajcarii: informacje o programie

Zobacz »
Au Pair w Szwajcarii: wymagania wizowe

Zobacz »
Jak zostać Au Pair w Szwajcarii? Wymagania i proces aplikacji

Zobacz »