ID rodziny: 1239622

Dzieci: 1 Dzieci, 6-10 lat, 11-14 lat

Miejscowość: Hamburg / Duże miasto | Więcej »

Imię Ingo

Wojewodztwo Hamburg

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: październik 2021 - styczeń 2022

Potrzebuje Au Pair na: 13-24 miesiące

Ostatnie logowanie: 11 godziny temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
31
Profil dodany do 31 Faworytow w ciągu ostatnich 3 tygodni
575
Profil odwiedzany przez 575 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
8%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Liebes Au Pair,

Wir, Cornelia, unser Sohn Lucian (10) und ich, Ingo, suchen ein fröhliches, aufgeschlossenes und hilfsbereites Au-Pair-Mädchen, das sich unserer kleinen Familie in unserem Haus anschließen wird. Wir benötigen deine Hilfe in der täglichen Bearbeitung kleinerer Haushaltspflichten wie Essen zubereiten, was wir gerne gemeinsam machen. Das Haus sauber halten (jeder hat einen Teil der Pflichten) und natürlich die Betreuung unseres Sohnes, Lucian.
Da wir schon Au Pairs hatten, wissen wir sehr genau, was vor uns liegt und freuen uns auf ein neues Au Pair.
Du bekommst bei uns die Möglichkeit unsere Kultur etwas besser kennen zu lernen und wirst ausreichend Freizeit haben, um dein Deutsch zu verbessern.
Du sprichst bereits Deutsch auf Niveau A 1.2
Wir freuen uns, dich kennen zu lernen!

Herzliche Grüße,
Conny, Lucian & Ingo
Więcej »

Opis pracy

Deine Pflichten:
Helfen im Haushalt (leichtere Arbeiten, wie Staubsauger oder Wischen)
Mithilfe bei der Zubereitung von Mahlzeiten, z.B. beim Frühstück usw.
Hol Lucian von der Schule ab
Hilf ihm bei den Hausaufgaben
Lerne mit ihm Englisch, hoffentlich auch ein Instrument
Spiele mit Ihm und gehe so oft wie möglich spazieren oder joggen
Reinige das Haus (hilf uns hier)
Vielleicht bereitest du manchmal Mahlzeiten aus deinem Land zu, denn wir sind offen für neue Erfahrungen!
Wir möchten etwas über dein Land und deine Kultur erfahren und hoffen, dass du an unseren Familienveranstaltungen und -aktivitäten teilnimmst. dein Deutsch wird sich dadurch sehr verbessern!

Bemerkungen:
Aufgrund der vielen Briefe und Bewerbungen, die wir erhalten, können wir manchmal nicht schnell antworten.
Wir möchten uns auch bei allen für Ihre Bemühungen, uns zu schreiben, bedanken.
Wenn der Brief nicht beantwortet wird, passt dein Profil möglicherweise nicht so gut wie andere.
Więcej »

Dodatkowe zdjecia

Informacje o rodzinie

Rodzina ma domowe zwierzęta Nie

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 40-55

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie,w naszej rodzicie jest oboje rodziców

Narodowość Niemiecka

Języki używane w domu niemiecki, angielski

Wyznanie religijne chrześcijaństwo

Istotność religii nieistotna

Zawód konsultant menadzer / Dentysta / dentystka

Osób w domu 3

Wiek i płeć dzieci / osób 1, Junge, geb. 2011

Więcej »

Wymagania

Czy kandydatka  musi umieć jeździć na rowerze?  - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe/płaca (na miesiąc) 280 EUR

Preferowana płeć Kobieta

Czas trwania programu/pracy 13-24 miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia pracy/programu? październik 2021

Najpóźniejsza data rozpoczęcia pracy/programu? styczeń 2022

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 6-10 lat, 11-14 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 1

Minimalne wymagane doświadczenie 100-200

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

Ile lat mają uczniowie, których Tutor ma uczyć

Potrzebujemy pomocy w

Preferowana narodowość American - USA, Argentinean, Australian, Belgian, Bolivian, Bosnian, Brazilian, British, Bulgarian, Chilean, Chinese, Costarican, German, Danish, Ecuadorian, English, Estonian, Finnish, Flemish, French, Georgian, Greek, Guatemalan, Hondurans, Indian, Irish, Icelandic, Israeli, Italian, Japanese, Cambodian, Canadian, Kazakh, Colombian, Korean, Croatian, Cuban, Latvian, Liechtensteinian, Luxembourgian, Maltese, Macedonian, Mexican, Mongolian, Nepali, New Zealander, Nicaraguan, Dutch, Norfolk Islander, Norwegian, Peruvian, Filipino, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Scottish, Swiss, Serbian, Singaporean, Slovak, Slovenian, Spanish, South-African, Thai, Czech, Ukrainian, Hungarian, Uruguayan, Uzbeki, Venezuelan, Belarusian, West Indian, Austrian

Wymagany poziom biegłości językowej Wystarczajacy

Wymagane wykształcenie wyzsze

Czy chcesz pokryć część kosztów podróży? Nein

Przedział wiekowy kandydatki 18-25

Palenie tytoniu dozwolone? Nie

Opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi wymagana? Nie

Opieka nad zwierzętami domowymi wymagana? Nie

Czy kandydatka musi umieć pływać? Nie

Czy kandydatka musi umieć jeździć na rowerze? Tak

Czy kandydatka może uczęszczać na kurs językowy? Tak

Kurs pierwszej pomocy wymagany? Nie

Czy kandydatka musi posiadać prawo jazdy? Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis mieszkania

Du bewohnst bei uns ein eigenes, abschließbares, Zimmer.
Unser Haus hat zwei Badezimmer, sodass deine Privatsphäre gewährleistet ist.
Au Pair Niemcy: zamieszkaj za granicą i naucz się niemieckiego

Zobacz »
Program Au Pair w Niemczech: wynagrodzenie, godziny pracy i obowiązki

Zobacz »