Numer Rodziny: 1832305

Dzieci: 2 Dzieci, mniej niż 1 rok, 1-5 lat

Miejscowość: Bologna / Peryferie miasta | Więcej »

Imię Gaetano

Wojewodztwo Emilia-Romagna

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: kwiecień 2024 - grudzień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 3-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 21 godziny temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
7
Profil dodany do 7 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
289
Profil odwiedzony przez 289 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
96%
Wskaźnik odpowiedzi - Bardzo aktywny

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Italiano
Pozdrowienia od rodziny !
Jesteśmy młodą, tętniącą życiem rodziną mieszkającą na małej farmie na obrzeżach Bolonii i szukającą młodej kobiety zainteresowanej byciem „starszą siostrą” dla naszego 2-letniego syna i drugiego w drodze!
Życie na farmie jest spokojne, ale ekscytujące, zawsze są zajęcia, które nas zajmują. Poza opieką nad kurami i naszym ogrodem warzywnym, nasz dom położony jest w rozległej zielonej okolicy w pobliżu tras rowerowych i parków, co czyni go idealnym miejscem do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze i jogging. Ponadto, dla tych, którzy lubią życie w mieście, jesteśmy zaledwie 20 minut jazdy pociągiem od centrum Bolonii.
Więcej »

Opis pracy

Godziny pracy i urlop:
Oczekuje się, że Au pair będzie pracować 36 godzin tygodniowo podzielonych na 6 godzin dziennie z jednym dniem wolnym w tygodniu (niedziela). W dni chorobowe lub w okresach, w których rodzina goszcząca może potrzebować większego wsparcia, au pair może zostać poproszona o dodatkowe godziny pracy, które mogą być kumulowane jako płatny urlop. Au pair ma prawo do 1 tygodnia bezpłatnego urlopu co trzy miesiące.

Do połowy maja praca au pair będzie koncentrować się wieczorem, ponieważ Alberto uczęszcza do żłobka od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Jednak po tym okresie harmonogram Au pair może ulec zmianie, ponieważ mama goszcząca będzie potrzebowała Au pair do pomocy przy opiece nad noworodkiem i lekkich pracach domowych w ciągu dnia.

Obowiązki au pair:
• Przygotowywanie posiłków dla starszego dziecka i sprzątanie kuchni po posiłkach, w tym odkurzanie po posiłkach i mycie raz dziennie)
• Pranie ubrań starszego dziecka i codzienne wieszanie ich do wyschnięcia, a także składanie i odkładanie po wyschnięciu.
• Utrzymywanie czystości i porządku na placu zabaw, odkładanie zabawek na koniec dnia i wycieranie maty do zabawy/odkurzanie podłogi wokół i pod matą do zabawy.
•. odbiór starszego dziecka ze żłobka w godzinach popołudniowych po wcześniejszym ustaleniu
• Posprzątaj łazienkę i przebieralnię po kąpieli.
• wykonuj rutynę kąpieli i przed snem.
• Projektuj zajęcia i gry odpowiednie dla wieku dzieci
• krótkotrwała opieka nad noworodkiem. Obejmuje to: Zmiana pieluch noworodka, przygotowanie butelek do karmienia, usypianie dziecka.
• Zaopiekuj się starszym dzieckiem w ciągu dnia, kiedy wraca ze żłobka z powodu choroby
• W razie potrzeby pomagaj w pracach domowych, jako członek rodziny goszczącej. Może to obejmować między innymi: pomoc w spłukiwaniu naczyń i napełnianiu zmywarki, opróżnianie zmywarki, nakrywanie do stołu i sprzątanie stołu po posiłkach, pomoc w utrzymaniu porządku w częściach wspólnych, zbieranie warzyw z ogrodu, udział w przygotowywaniu posiłków, wynoszenie śmieci, opróżnianie pojemnik na pieluchy, pusty filtr próżniowy itp.

*Aby uzyskać więcej informacji na temat obowiązków au pair, oczekiwań rodziny goszczącej i pełnego harmonogramu pracy, au pair może zapoznać się z „Przewodnikiem rodziny au pair ” i „Umową goszczącą au pair”, które zostaną dostarczone po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Rodzina goszcząca z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania lub wątpliwości, które au pair może mieć na dowolnym etapie procesu selekcji.

Proces wywiadu:

1. rozmowa kwalifikacyjna: Rodzina goszcząca zadaje przyszłemu au pair serię pytań, aby ustalić, czy istnieje odpowiednik zainteresowania. Au Pair zostanie poproszona o podzielenie się wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami, jakie może mieć w tym czasie.

2. rozmowa kwalifikacyjna: rodzina goszcząca przedstawi umowę au pair i przewodnik oraz omówi najważniejsze punkty zawarte w każdym dokumencie.

3. rozmowa kwalifikacyjna: Podpisanie umowy au pair, omówienie planów podróży, formalności związane z pobytem we Włoszech.
Więcej »

Zdjęcia

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Peryferie miasta

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Włoska

Języki używane w domu arabski, angielski, włoski, hiszpański

Wyznanie religijne Chrześcijaństwo

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? bardzo istotna

Zawód elektryk / pracownik socjalny

Ile osób mieszka w domu? 4

Wiek i płeć dzieci / osób 3 lat mężczyzna
11 miesiąc mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność pływania - TakWymagana umiejętność jazdy na rowerze - TakWymagany kurs pierwszej pomocy  - TakWymagane posiadanie prawa jazdy - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 35 - 40

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 250 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 3-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia kwiecień 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia grudzień 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci mniej niż 1 rok, 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 2

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 10-50

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości australijska, kanadyjska, nowozelandzka, ukraińska

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum średniozaawansowany (B1)
- LUB -

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? Si

Wymagany wiek 18-33

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Tak

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Tak

Wymagane posiadanie prawa jazdy Tak

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Au pair otrzyma prywatne pomieszczenia mieszkalne na parterze rodzinnej rezydencji, wraz z prywatną sypialnią i łazienką, osobistą pralką, Wi-Fi i inteligentnym telewizorem. Wszystkie przybory toaletowe i pościel będą również zapewnione przez rodzinę goszczącą. Pełne wyżywienie będzie również zapewnione, a rodzina goszcząca jest gotowa zaspokoić wszelkie szczególne potrzeby dietetyczne au pair (wegetariańska, halal, koszerna, bezglutenowa, alergie pokarmowe…) i włącz je do rodzinnych posiłków.

Do transportu, a także do użytku podczas służby u rodziny goszczącej, au pair otrzyma rower i samochód elektryczny Dacia Spring.
Więcej »
Au Pair we Włoszech: informacje o programie Au Pair

Zobacz »
Au Pair we Włoszech: wymagania wizowe dla uczestników

Zobacz »
Umowa i ubezpieczenie Au Pair we Włoszech

Zobacz »