Numer Rodziny: 2028298

Dzieci: 3 Dzieci, 1-5 lat, 6-10 lat

Miejscowość: Esslingen / Duże miasto | Więcej »

Imię Lizeth

Wojewodztwo Badenia-Wirtembergia

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: kwiecień 2024 - wrzesień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 10-18 Miesiące

Ostatnie logowanie: 12 dni temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
3
Profil dodany do 3 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
74
Profil odwiedzony przez 74 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
96%
Wskaźnik odpowiedzi - Bardzo aktywny

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Drogi potencjalny Au Pair,

Pozdrowienia od naszej pełnej życia pięcioosobowej rodziny! Jesteśmy obdarzeni dwójką energicznych 8-letnich bliźniaków, słodką 2-letnią córką, nami samymi i naszym wesołym Pomorzaninem. Znajdujemy się w samym sercu Esslingen, miasta słynącego z tradycyjnej architektury, uroczych kawiarni i parków. Nasza rodzina poszukuje ciepłej, empatycznej i troskliwej au pair, która dołączy do naszej dynamicznej codziennej rutyny.

Cenimy indywidualność i rozumiemy znaczenie przestrzeni osobistej, dlatego całym sercem wspieramy Twoje pragnienie integracji z naszymi rodzinnymi zajęciami lub niezależności. Nasza idealna au pair to osoba z jasnymi aspiracjami, elastycznością i umiejętnością wtopienia się w nasze codzienne zajęcia, oferująca wsparcie w razie potrzeby. Miłość do zwierząt domowych jest kluczowa, ponieważ mamy nadzieję, że nawiążesz pełną miłości więź z naszym psem (mamy też ryby, ale są one dość samowystarczalne).

Życie w Esslingen oferuje osobliwy urok tradycyjnego miasta z wygodą bycia zaledwie 30 minut jazdy środkami transportu publicznego od tętniącego życiem centrum Stuttgartu. Ta równowaga zapewnia wspaniałe warunki zarówno do relaksu, jak i eksploracji.

Poszukujemy au pair, która może dołączyć do nas w dowolnym momencie od kwietnia do sierpnia.

Aby zapewnić bezproblemową obsługę zarówno Tobie, jak i naszej rodzinie, przedstawiliśmy kilka wymagań:

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej B2. Do składania wniosków wizowych może być konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A1).
- Niezbędne są dobre umiejętności prowadzenia pojazdu, ponieważ będziesz odpowiedzialny za transport naszych dzieci na różne zajęcia.
- Cierpliwość, troskliwość, orientacja na cel i umiejętności skutecznej komunikacji to cechy, które bardzo cenimy.

Chętnie powitamy au pair, która szuka znaczącej wymiany kulturalnej i możliwości zostania dalszym członkiem naszej rodziny. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska, w którym doceniany jest Twój wkład i możesz doświadczyć piękna niemieckiej kultury. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości i chętnie pomożemy Ci w procesie przystosowania się do nowego miasta lub kraju.

Gorące pozdrowienia,
Lizeth
Więcej »

Opis pracy

Plan tygodniowy:

Od poniedziałku do czwartku:

6:30 - 8:00: Przygotuj śniadanie, przygotuj chłopców do szkoły i uporządkuj ich rzeczy.
15:00: Odbiór Melanie ze żłobka (w towarzystwie niani).
16:00: Odbierz chłopców ze szkoły.
16:15–19:30: Nadzoruj prace domowe, przyprowadzaj chłopców na zajęcia, pomagaj w przygotowaniu kolacji i pomagaj chłopcom przygotować się do snu.

Piątek:

14:00–20:00: Odbierz chłopców ze szkoły, zabierz ich na zajęcia i przygotuj do snu.

Obowiązki obejmują:

- Transport dzieci na zajęcia.
- Przygotowywanie posiłków dla dzieci.
- Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach dziecięcych.
- Zarządzanie pralnią dziecięcą.
- Opieka nad naszą córką, gdy niania jest niedostępna.
- Sprzątanie po sobie.

Co oferujemy:
W ramach naszego zobowiązania wobec Ciebie zapewniamy obowiązkowe świadczenia au pair:

- Miesięczny zasiłek w wysokości 280 euro.
- Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne.
- Roczny dodatek na kurs języka niemieckiego w wysokości 600 euro.
- Jeden miesiąc płatnego urlopu rocznie.

Dodatkowe korzyści:

- Rekompensata za przepracowane godziny dodatkowe.
- Miesięczny bilet na komunikację miejską.
- Dieta wyżywieniowa w wysokości 160 euro miesięcznie (szczegóły można znaleźć w części poświęconej zakwaterowaniu).
- Miesięczny dodatek mobilny
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 35-50

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Niemiecka

Języki używane w domu angielski, niemiecki

Wyznanie religijne Chrześcijaństwo

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód przedsiebiorca / konsultant biznesowy

Ile osób mieszka w domu? 5

Wiek i płeć dzieci / osób 8 lat mężczyzna
8 lat mężczyzna
2 lat kobieta

Więcej »

Wymagania

Wymagany kurs pierwszej pomocy  - TakWymagane posiadanie prawa jazdy - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 30 - 35

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 300 EUR

Wynagrodzenie Niania 300 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 10-18 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia kwiecień 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia wrzesień 2024

Szukamy Au Pair i Niania

Wiek osób / dzieci 1-5 lat, 6-10 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 3

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości austriacka, belgijska, bośniacka, brazylijska, bułgarska, kolumbijska, chorwacka, cypryjska, czeska, duńska, holenderska, estońska, fińska, francuska, gruzińska, niemiecka, grecka, węgierska, islandzka, indonezyjska, irlandzka, włoska, łotewska, Liechtensteinu, litewska, luksemburska, maltańska, mołdawska, mongolska, norweska, polska, portugalska, rumuńska, słowacka, słoweńska, hiszpańska, szwedzka, szwajcarska, turecka

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum średniozaawansowany (B2)
- LUB -
 niemiecki, Minimum średniozaawansowany (B2)

Poziom wykształcenia wyzsze

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? share

Wymagany wiek 20-28

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Tak

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Tak

Wymagane posiadanie prawa jazdy Tak

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Będziesz cieszyć się komfortem swojego prywatnego mieszkania z własnym wejściem. Jest w pełni umeblowane, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby: dobrze wyposażona kuchnia, łazienka, przytulna przestrzeń biurowa, przestronna sypialnia i salon wyposażony w telewizor Smart TV z Netflix i Disney Plus dla Twojej rozrywki. Mając świadomość wartości posiadania własnej przestrzeni, zapewniamy miesięczny dodatek żywnościowy w wysokości 160 euro. Kwota ta wyliczana jest na podstawie średnich kosztów obowiązujących w naszym kraju, co daje Ci swobodę zakupu i przygotowania posiłków dokładnie tak, jak lubisz, w swojej kuchni. Chociaż masz swobodę samodzielnego spożywania posiłków, serdecznie zapraszamy Cię na kolację w ciągu tygodnia, aby cieszyć się wspólnym czasem.
Więcej »
Au Pair Niemcy - informacje o programie

Zobacz »
Wymagania wizowe dla programu Au Pair Niemcy

Zobacz »
Au Pair w Niemczech - wymagania. Jak zostać Au Pair?

Zobacz »