Numer Rodziny: 2002162

Dzieci: 2 Dzieci, 1-5 lat, 6-10 lat

Miejscowość: Köln / Duże miasto | Więcej »

Początek pracy: styczeń 2024 - luty 2024

Potrzebuje Au Pair na: 6-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 26 luty 2024

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
0
Profil dodany do 0 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
1
Profil odwiedzony przez 1 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
2%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Deutsch
Szanowna możliwa przyszła au pair/niania (-:

Jesteśmy wesołą rodziną: Lanea/prawie 10 lat, Leif/5 i Dave/44. Mieszkamy tutaj w Kolonii w mieszkaniu o powierzchni 125 m2 z dużym ogrodem o powierzchni 400 m2 z 5 drzewami wyższymi niż 40 metrów, 3 hamakami i trampoliną (-: wszystko jest bardzo malownicze, ciche i zrelaksowane. Jest tam również nasz pies Lala i Mia i Maja, dwa słodkie koty.

Ogród jest ogrodzony dookoła, więc dzieci i Lala mogą się bawić, podczas gdy Ty odpoczywasz na sofie znajdującej się w ogrodzie - dzięki czemu dzieci są zabezpieczone i nie mogą uciec. Dzieci stają się coraz bardziej samodzielne.

Mieszkamy w Kolonii-Holweide, najbliższa stacja kolei miejskiej S-Bahn (S-Bahn Holweide) znajduje się 200 metrów od naszego domu, a dotarcie do katedry w Kolonii w centrum Kolonii zajmuje niecałe 15 minut.

Będziesz miał swój własny pokój z oknem i prywatną łazienkę z prysznicem. Ta łazienka będzie tylko dla Ciebie i nie będzie używana przez nikogo innego.

Pracuję w marketingu cyfrowym w wiodącej agencji marek (www.gute-ambassador.de). Prowadzę także portal artystyczny (www.artist-ritual.de) poświęcony wymiarom artystycznym sztuki tradycyjnej, sztuki współczesnej, sztuki cyfrowej i sztuk performatywnych.

Czekamy na Twoją wiadomość, wystarczy do nas napisać.

Do zobaczenia wkrótce :-)

Serdeczne pozdrowienia z Kolonii,
dave
Więcej »

Opis pracy

Powinieneś lubić dzieci i zwracać uwagę na dzieci.

Zadania
- Mieszkasz tutaj i nie musisz płacić za czynsz, wodę itp.
- Możesz zapisać się na kurs językowy
- Dostaniesz swój własny rower
- Otrzymujesz umowę na telefon komórkowy z własnym numerem i 120 GB wolumenu danych

Oto godziny - od poniedziałku do piątku:
- Rano: 7:00 - 8:15 - Przygotuj dzieci, zabierz je do przedszkola/szkoły
- Przedszkole/szkoła znajduje się 1 km od domu
- po południu: wyjście z domu o godzinie 14:45, odbiór dzieci w następujący sposób:
----> Lanea: 15:00
----> Leif: 15:15
----> opiekuj się nią do: 18:00
----> połóż ich oboje do łóżka: od 20:00 do 20:30

- to 4,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku = około 25 godzin tygodniowo
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Tak, jestem samotnym ojcem

Narodowość Niemiecka

Języki używane w domu niemiecki

Wyznanie religijne Chrześcijaństwo

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód dyrektor ds. marketingu / artysta/ artystka

Ile osób mieszka w domu? 4

Wiek i płeć dzieci / osób 10 lat kobieta
5 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 400 EUR

Wynagrodzenie Niania 400 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 6-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia styczeń 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia luty 2024

Szukamy Au Pair i Niania

Wiek osób / dzieci 1-5 lat, 6-10 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 2

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe
 niemiecki, Minimum podstawowy (A2)

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? nein

Wymagany wiek 20-35

Palenie jest dozwolone Tak, ale nie w domu

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Mamy w domu Wi-Fi i masz własną łazienkę, z której nikt inny nie korzysta. W pokoju znajduje się wygodne łóżko, biurko, szafa i okno wychodzące na ogród.
Au Pair Niemcy - informacje o programie

Zobacz »
Wymagania wizowe dla programu Au Pair Niemcy

Zobacz »
Au Pair w Niemczech - wymagania. Jak zostać Au Pair?

Zobacz »