Família ID: 1335239

Crianças:: 1 Crianças:, 1-5 anos

Cidade: Flúðir / Vila Mais ⇩

Nome Paulina

Região Hrunnamanahreppur

CEP Usuários pagos somente

Início do trabalho: Jul. 2019 - Jul. 2019

Duração da estadia: 1-3 meses

Última ação: 02 Jul. 2019

Gostaria de entrar em contato com esta família?

Junte-se a nós! Se você ainda não possui uma conta
cadastre-se gratuitamente:
e entre em contato com as famílias gratuitamente. Se você já possui uma conta para enviar mensagens para suas famílias favoritas.
0
Profile added to 0 Favorites in the last 3 weeks
1
Perfil Visitado por 1 candidatos nas últimas 3 semanas
100%
Taxa de Resposta - Muito ativo em responder

Letra a Aupair

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
Mais ⇩

Descrição de trabalho

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
Mais ⇩

Retratos adicionais

Mais ⇩

Informação da família


Animais de estimação: Não

A Família mora em: Vila

Idade dos pais: 20-35

Você é pai/mãe solteira? Não, nossa família inclui mãe e pai

Nacionalidade: polonês

Línguas faladas em casa: Polonês

Religião: Cristiano

Importância da religião Não Importante

Ocupação: doula

Pessoas morando na casa: 3

Número de filhos/pessoas, idade e gênero: Dziewczynka, 2,5 roku

Mais ⇩

Exigência de trabalho

É requerida experiência em primeiros socorros? - Sim

Data de início mais próxima: Jul. 2019

Data de início limite: Jul. 2019

Por quantos meses você pretende oferecer a colocação? 1-3 meses

Procurando por: Au Pair and Babá

Preferência de gênero: Feminino

Preferência de nacionalidade: Polish

Competências linguísticas requeridas: Bom

Tempo mínimo de experiência com cuidado infantil: Nenhuma preferência

Nível educacional requerido: Sem preferências

Que idade têm as pessoas a quem têm de cuidar? 1-5 anos

De quantas crianças/pessoas tomará conta? 1

Horas de trabalho (por semana): 30 - 35

Mesada (por mês): 430 EUR

Disposto a pagar/dividir os custos da viagem? Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

Idade requerida do Au Pair: 18-30

Aceita fumadores? Não

É requerido tomar conta de crianças/pessoas com necessidades especiais? Não

Requerido tomar conta de animais de estimação? Não

Você requer um Aupair que saiba nadar? Não

Você requer um Aupair que saiba andar de bicicleta? Não

A Au Pair poderá frequentar cursos de línguas? Não

É requerida experiência em primeiros socorros? Sim

É requerida carta de condução? Não

Mais ⇩

Descrição da família

Junte-se a nós! Se você ainda não possui uma conta
cadastre-se gratuitamente:
e entre em contato com as famílias gratuitamente. Se você já possui uma conta log in para enviar mensagens para suas famílias favoritas.

Acomodação de Aupair

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
Mais ⇩
Au Pair na Islândia - Informações sobre o país

Pesquisa »
Au Pair na Islândia: requerimentos para participantes

Pesquisa »
Au Pair na Islândia: Salário, deveres e horas de trabalho

Pesquisa »