ID семьи: 1335239

дети: 1 дети, 1-5 лет

Город: Flúðir / Деревня Показать детали ⇩

название Paulina

Область/Регион Hrunnamanahreppur

Индекс Только для премиум пользователей

Job Start: июль 2019 - июль 2019

Требуется Aupair в: 1-3 месяца

Последнее появление: 02 июль 2019

Вы хотите связаться с этой семьей?

Станьте частью сообщества! Если у Вас нет профиля на AuPair.com
,
и общайтесь неограниченно со всеми семьями! Если у Вас уже есть учетная запись, Войти и отправляйте сообщения семьям, которые Вам нравятся.
0
Profile added to 0 Favorites in the last 3 weeks
1
Profile Visited by 1 Job Seekers in last 3 weeks
100%
Answer Rate - Very active in replying

Письмо к Aupair

*Mamy już au pair na okres wakacji , ale być może będziemy szukać kolejnej od połowy/końca września*

Bardzo nam miło, że odwiedzasz nasz profil. Wierzymy, że to jak wychowujemy dzieci ma ogromne znaczenie. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwo bliskości. Zależy nam na przyjacielskiej relacji z pogodną, wesołą osobą lubiącą dzieci. Mieszkamy w malowniczej miejscowości na południu Islandii. Jesteśmy przyjazną trzyosobową rodzinką uwielbiającą swoje wiejskie życie z dala od miejskiego zgiełku. Jeśli lubisz spacery, piękne widoki i spokój (no i oczywiście dzieci!) to idealnie trafiłaś! Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie dotyczące opieki nad Polą. Zależy nam też abyś Ty czuła się komfortowo w naszym towarzystwie i miała fajne wspomnienia z pobytu u nas. Szukamy osoby na okres 3 miesięcy, ale jeśli współpraca będzie się dobrze układać to będziemy otwarci na przedłużenie pobytu. Z chęcią porozmawiamy z Tobą na skypie, żeby się lepiej poznać :)
Показать детали ⇩

Описание работы

Szukamy osoby spokojnej, pozytywnej i kreatywnej. Chcemy, abyś czuła się dobrze z nami, ale my też musimy czuć się dobrze z Tobą. Jesteśmy entuzjastami rodzicielstwa bliskości. Zależy nam na osobie empatycznej i rozumiejącej potrzeby dzieci. Na Islandii dzieci spędzają bardzo dużo czasu na dworze - nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wiatr i deszcz). Codzienne spacery, albo chociaż wyjście do ogrodu to jeden z kluczowych punktów dnia naszej córki dlatego Au pair nie może bać się złej pogody ;) Na Islandii wyznajemy zasadę "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści". Dobra wiadomość jest taka, że aktualnie pogoda na Islandii dopisuje . Chcemy, aby przed przylotem Au pair książkę "Wychowanie bez nagród i kar" A.Kohn (pokryjemy koszt książki). Dzięki niej zapoznasz się z naszym podejściem. Zależy nam również żebyś miała ukończony kurs pierwszej pomocy. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia kursu języka islandzkiego, ale z chęcią nauczymy Cię podstaw islandzkiego. Dodatkowo na Islandii wszyscy komunikują się po angielsku więc będziesz miała możliwość podszkolić ten język. Musisz koniecznie posiadać kartę EKUZ (ubezpieczenie zdrowotne). Zależy nam na osobie spokojnej. Szukamy au pair z Polski. Na co dzień musimy porozumiewać się po angielsku/islandzku i zależy nam na tym, aby chociaż w domu mieć komfort rozmawiania po polsku. Zaufanie jest dla nas podstawą dobrej relacji. Chcemy mieć pewność, że uszanujesz nasze decyzje i będziesz otwarta na nasze rady i sugestie. Zależy nam też na osobie, która posprząta po sobie i pomoże w utrzymaniu porządku w domu (chodzi o drobne obowiązki takie jak np. wstawienie zmywarki czy posprzątanie zabawek po zabawie) , chociaż jak wiadomo z dziećmi jest to czasem niewykonalne :)
Показать детали ⇩

Дополнительные фотографии

Показать детали ⇩

Информация о семье


У вас есть домашние животные? Нет

Где вы живете? Деревня

Возрастная группа семьи 20-35

Вы родитель-одиночка? Нет,наша семья включает обоих родителей

Национальность семьи поляк / полька

На каких языках происходит общение в семье? Польский

Религия/вероисповедание Христианство

Важна ли для вас религия? не играет большой роли

Проф. деятельность doula

Сколько людей включает ваша семья? 3

Опишите ваших детей(возраст и пол) Dziewczynka, 2,5 roku

Показать детали ⇩

Требования к работе

Курс ПМП обязателен - Да

Самая ранняя дата начала работы июль 2019

Самая поздняя дата начала работы июль 2019

Время пребывания 1-3 месяца

Ищу Au Pair and Няня

Желательный пол Женский

Желаемая национальность Польская

Желаемый уровень владения языком Хорошо

Минимальный опыт работы с детьми Без предпочтений

Желательный уровень образования Без предпочтений

Возраст людей, которые требуют присмотра 1-5 лет

Количество людей, за которыми нужно присматривать 1

Количество рабочих часов (в неделю) 30 - 35

Сумма карманных денег (в месяц) 430 EUR

Согласны оплатить часть затрат на приезд Au Pair/няни? Możemy pokryć koszt biletu powrotnego do Polski. Nie chcemy ryzykować, że kupimy komuś bilet na Islandię i w ostatniej chwili się rozmyśli i nasze pieniądze przepadną. Dlatego lot do nas we własnym zakresie, a my pokryjemy koszt powrotu :) Ewentualni

Желаемый возраст 18-30

Есть возможность курить нет

Присматривать за больными детьми Нет

Необходимо заниматься домашними животными Нет

Необходимо уметь плавать Нет

Необходимо уметь ездить на велосипеде Нет

У Au Pair будет возможность посещать языковые курсы Нет

Курс ПМП обязателен Да

Au Pair обязана иметь водительские права Нет

Показать детали ⇩

Описание семьи

Станьте частью сообщества! Если у Вас нет профиля на AuPair.com
,
и общайтесь неограниченно со всеми семьями! Если у Вас уже есть учетная запись, log in и отправляйте сообщения семьям, которые Вам нравятся.

Размещение Aupair

Flúðir - mała urocza, turystyczna miejscowość w otoczeniu gór. Mieszkamy w domu w bardzo spokojnej okolicy. Mamy do dyspozycji ogród. Za oknami widać góry, a zimą można obserwować zorzę polarną. Niedaleko nas płynie rzeka - okolica idealna na spacery. Dom składa się z dużej kuchni, salonu i dwóch sypialni no i oczywiście łazienki. Jedna z sypialni będzie do dyspozycji Au pair. Znajdują się tam drzwi do ogrodu. My z nich nie korzystamy, ale jeśli masz ochotę to jak najbardziej :) W pokoju znajduje się też kącik z zabawkami Poli. Jest to namiot w którym chowamy jej zabawki na koniec dnia. W trakcie dnia przeważnie bawi się nimi w salonie. Wolelibyśmy, aby namiot został na miejscu. W naszej miejscowości znajduje się najstarszy basen geotermalny - Secret Lagoon. Mieszkamy w rejonie Golden Circle, który oferuje wiele atrakcji takich jak np: gejzer, wodospad Gullfoss, wygasły krater wulkaniczny Kerið i wiele innych ciekawych miejsc :)
Показать детали ⇩