Numer Rodziny: 2182180

Dzieci: 3 Dzieci, 6-10 lat, 11-14 lat

Miejscowość: Saverne / Miasto | Więcej »

Imię Delphine

Wojewodztwo Grand Est

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: czerwiec 2024 - wrzesień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 10-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 30 dni temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
1
Profil dodany do 1 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
10
Profil odwiedzony przez 10 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Français
Witamy w naszym domu :)

Jesteśmy rodziną składającą się z 5 dynamicznych, zabawnych i ciekawych świata osób.
Bruno ma 45 lat, a Delphine 38 lat: razem od 19 lat mamy 3 dzieci.
14-letni chłopiec, prawie 12-letni chłopiec i 7-letnia dziewczynka: błyszczy każdego dnia! Rodzina ma również dużego psa, bardzo żywego i milutkiego, który z przyjemnością będzie Ci towarzyszyć na spacerach i biegach.

Żyjemy blisko centrum miasta liczącego 12 000 mieszkańców: do wszystkiego będziesz miał dostęp na piechotę, a pociągiem do centrum Strasburga będziesz mógł dojechać w 23 minuty.
Na terenie naszego miasta znajdują się sklepy, hale sportowe, kino, szkoła muzyczna, biblioteka: przez cały rok organizowanych jest tam wiele wydarzeń (koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe i kulturalne).

Delphine jest dyrektorem wyższego szczebla w firmie z siedzibą we francuskich Indiach Zachodnich i musi odbywać liczne podróże do Paryża i/lub za granicę. Bruno jest oficerem armii francuskiej i ma również napięty harmonogram, a czasami misje trwające kilka tygodni w drodze, jednak rodzice nigdy nie są w drodze jednocześnie.
Więcej »

Opis pracy

Poszukujemy dynamicznej, ciekawej osoby, która chce dzielić nasze codzienne życie: wolimy osobę, która lubi rozmawiać, gotować z rodziną i miło spędzać czas przy posiłkach i/lub różnych zajęciach (sport, kino, gry planszowe, prace w ogrodzie. ..robimy wiele rzeczy!)

Codzienne zadania są proste: wspieraj Delphine i Bruno w ich codziennym życiu, zapewniając dodającą otuchy i troskliwą obecność przy dzieciach. Nasza najmłodsza potrzebuje osoby dorosłej, która pomoże jej w porannych przygotowaniach (wstawanie, śniadanie, wybieranie stroju, higiena, odwożenie do szkoły).
Wieczorem, od 18:30, należy ją odebrać i zorganizować wieczór poprzez nadzorowanie, czy troje dzieci odrobiło zadanie domowe, wzięło prysznic i miało czyste i uporządkowane otoczenie. Będziesz także musiał przygotować obiad dla dzieci w dni powszednie.

Będzie to również kwestia sprzątania domu, zajmuje to od 4 do 8 godzin tygodniowo: w tym zadaniu bardzo pomogą Ci roboty odkurzające i najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny, przy założeniu, że rodzina aktywnie uczestniczy w tym zadaniu. sprzątanie i sprzątanie na czas!
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Miasto

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Francuska

Języki używane w domu angielski, hiszpański, francuski

Wyznanie religijne Katolicyzm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód dyrektor finansowy / wojsko

Ile osób mieszka w domu? 5

Wiek i płeć dzieci / osób 14 lat mężczyzna
11 lat mężczyzna
7 lat kobieta

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 15 - 20

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 600 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 10-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia czerwiec 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia wrzesień 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 6-10 lat, 11-14 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 3

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości niemiecka, amerykańska, brytyjska, angielska, zachodnio-indyjska, austriacka, belgijska, brazylijska, bułgarska, kanadyjska, cypryjska, chorwacka, duńska, szkocka, hiszpańska, estońska, fińska, francuska, grecka, Gujany Francuskiej, węgierska, irlandzka, islandzka, włoska, łotewska, Liechtensteinu, litewska, luksemburska, maltańska, norweska, holenderska, polska, Polinezji Francuskiej, portugalska, rumuńska, słowacka, słoweńska, szwajcarska, szwedzka, czeska, ukraińska, Wysp Normandzkich

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum średniozaawansowany (B1)
- LUB -
 hiszpański, Minimum średniozaawansowany (B1)

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? -

Wymagany wiek 18-26

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Tak

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Dom jest bardzo duży (6 sypialni, 3 łazienki, duże przestrzenie mieszkalne) i pozwoli Ci mieć własny pokój (około 18m²) z balkonem, z widokiem na ogród.
Wyposażony w światłowód, możesz urządzić biuro w swoim pokoju z bardzo szybkim internetem, ale także przeglądać poprzez Wi-Fi aż do głębi ogrodu.
Nową łazienkę będziesz dzielić z naszą córką: podwójna umywalka, wanna i dodatkowa przestrzeń do przechowywania pozwolą Ci swobodnie się zadomowić.

Pokoje dzienne (pokój dzienny i jadalnia) mają powierzchnię ponad 60m², a kuchnia jest w pełni wyposażona.
Cały dom został niedawno odnowiony i oferuje nowoczesny komfort.

Posiadamy również ogród z dużym tarasem, niezauważonym, pozwalającym w spokoju cieszyć się świeżym powietrzem lub oddawać się pracom ogrodniczym (truskawki, maliny, zioła i przestrzeń do uprawy roślin, jeśli chcesz)
Więcej »
Informacje o programie Au Pair Francja

Zobacz »
Ubezpieczenie i umowa Au Pair we Francji

Zobacz »
Au Pair Francja: wymagania

Zobacz »