Numer Rodziny: 3131854

Dzieci: 1 Dzieci, 1-5 lat

Miejscowość: Shanghai / Duże miasto | Więcej »

Imię Yuwei

Wojewodztwo Zhejiang

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: kwiecień 2024 - czerwiec 2024

Potrzebuje Au Pair na: 10-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 13 dni temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
3
Profil dodany do 3 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
57
Profil odwiedzony przez 57 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Witaj w naszej rodzinie!

Droga Przyszła Au Pair,

Mamy nadzieję, że ta wiadomość sprawi, że poczujesz się dobrze i będziesz podekscytowany nadchodzącą podróżą z naszą rodziną! Jesteśmy rodziną mieszkającą w tętniącym życiem sercu Szanghaju i nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w naszym domu.

Jesteśmy młodą rodziną, której oboje rodzice są po trzydziestce. Tata jest inżynierem motoryzacyjnym i często majsterkuje przy projektach w domu, podczas gdy mama pracuje w sektorze finansowym, w dni powszednie mieszka w Hongkongu i wraca do Szanghaju na weekendy. Nasz najcenniejszy członek, nasza córka, to energiczna 4-letnia dziewczynka, która jest ciekawa i chętna do nauki.

Mieszkając w centrum Szanghaju, zanurzysz się w tętniącym życiem środowisku miejskim, bogatym w doświadczenia kulturalne i możliwości odkrywania. Będąc częścią naszej rodziny, będziesz mieć prywatny pokój, w którym będziesz mieć własną przestrzeń do relaksu i regeneracji sił.

Naszym głównym oczekiwaniem od posiadania au pair jest wspieranie wymiany kulturalnej i stworzenie wciągającego, anglojęzycznego środowiska dla naszej córki. Wierzymy, że wczesny kontakt z językiem będzie niezwykle korzystny dla jej rozwoju. Twoja rola będzie polegać na angażowaniu jej w zabawne, edukacyjne zajęcia i pomaganiu jej w ćwiczeniu języka angielskiego poprzez codzienne interakcje.

Naprawdę wierzymy, że Twoja obecność w naszym domu wzbogaci perspektywę kulturową naszej rodziny i zapewni naszej córce wspaniałą okazję do rozwoju w globalnym środowisku. Chętnie uczymy się również od Was, słuchając o Waszych doświadczeniach i włączając aspekty Waszej kultury do naszego życia.

Prosimy o zadawanie wszelkich pytań dotyczących pobytu, obowiązków lub życia w Szanghaju. Chcemy mieć pewność, że poczujesz się w pełni przygotowany i podekscytowany tym doświadczeniem.

Nie mogę się doczekać wspólnej przygody,

Rodzina Zhou
Więcej »

Opis pracy

Jako nasza przyszła au pair szukamy kogoś, kto nie tylko biegle włada językiem angielskim, ale ma także ciepłą i troskliwą naturę. Ważne jest, abyś mógł skutecznie i z uczuciem współpracować z naszą 4-letnią córką, pomagając jej uczyć się i rozwijać w opiekuńczym, anglojęzycznym środowisku.

Kluczowe Obowiązki:

Rozwój językowy: Regularnie rozmawiaj z naszą córką po angielsku, wykorzystując gry edukacyjne, opowiadanie historii i codzienne interakcje, aby pomóc jej w naturalny i przyjemny sposób nabywać umiejętności językowe.
Obowiązki związane z opieką nad dzieckiem: Zajmowanie się codziennymi potrzebami naszej córki, w tym przygotowanie jej do szkoły, organizowanie zabaw i nadzorowanie jej zajęć. Twoje serdeczne podejście powinno sprawić, że poczuje się kochana, bezpieczna i otoczona dobrą opieką.
Przygotowanie posiłków: Jeśli masz umiejętności gotowania, będziemy wdzięczni za pomoc w przygotowaniu zdrowych posiłków nie tylko dla naszej córki, ale czasami także dla rodziny. Znajomość lub chęć poznania potrzeb żywieniowych dzieci byłaby bardzo korzystna.
Prowadzenie pojazdu: Jeśli posiadasz ważne prawo jazdy i czujesz się komfortowo za kierownicą, będzie to wielkim atutem. Czasami może zajść potrzeba odwożenia naszej córki na zajęcia lub spotkania.

Idealne cechy:

Ciepły i współczujący: Przede wszystkim niezbędna jest troskliwa osobowość. Wierzymy, że pełne miłości środowisko jest kluczem do szczęścia i rozwoju naszej córki.
Elastyczność i proaktywność: Cenimy osobę, która potrafi przejąć inicjatywę i dostosować się do różnych potrzeb naszej rodziny, zwłaszcza że harmonogram pracy matki wymaga jej przebywania w Hongkongu w ciągu tygodnia.
Zainteresowanie wymianą kulturalną: Nie możemy się doczekać, aby uczyć się od Ciebie i dzielić się naszym dziedzictwem kulturowym, tworząc bogate, wzajemne zrozumienie w naszym domu.
Wierzymy, że Twoja rola jako au pair wykracza poza zwykłą pracę; chodzi o to, aby naprawdę zmienić początki naszej córki i stać się cenionym członkiem naszej rodziny. Jeśli posiadasz te cechy i umiejętności, z przyjemnością powitamy Cię w naszym domu.
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 25-40

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Chińska

Języki używane w domu chiński, angielski

Wyznanie religijne

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód inzynier / konsultant biznesowy

Ile osób mieszka w domu? 2-3

Wiek i płeć dzieci / osób 4 lat kobieta

Więcej »

Wymagania

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 300 USD

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 10-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia kwiecień 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia czerwiec 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 1

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum Język rodzimy

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? share

Wymagany wiek 18-26

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Będziesz mieć prywatny pokój, w którym będziesz mieć własną przestrzeń do relaksu i ładowania baterii.
Nasz dom wyposażony jest w nielimitowany Wi-Fi, zapewniający dostęp do szerokiej gamy zachodnich sieci, w tym Google, WhatsApp i Facebook.
Au Pair w Chinach: informacje o programie

Zobacz »
Au Pair w Chinach: wymagania wizowe

Zobacz »
Jak zostać Au Pair w Chinach? Wymagania i proces aplikacji

Zobacz »