Numer Rodziny: 3082866

Dzieci: 1 Dzieci, 1-5 lat

Miejscowość: Toulon / Duże miasto | Więcej »

Początek pracy: sierpień 2024 - wrzesień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 12-13 Miesiące

Ostatnie logowanie: 12 marzec 2024

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
0
Profil dodany do 0 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
40
Profil odwiedzony przez 40 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Français
Witaj kochana au pair,
Małe wprowadzenie do rodziny, jesteśmy Romain i Andréa, młodzi rodzice Emmy, która ma 2 i pół roku, a także mamy dwa koty.
Mieszkamy w południowo-wschodniej Francji, w Tulonie (w Var). Mieszkamy na szczycie willi w dzielnicy mieszkalnej, blisko centrum miasta i plaży.
Dostęp do komunikacji miejskiej jest łatwy (przystanek autobusowy 5 minut pieszo) i pozwala na bardzo łatwe poruszanie się po mieście.
Poszukujemy osoby godnej zaufania, która pomoże nam w codziennym życiu z naszą córką.
Emma po raz pierwszy pójdzie do szkoły we wrześniu tego roku i chcielibyśmy, żeby miała punkt odniesienia, gdy nasze obowiązki zawodowe nie pozwalają nam być z nią.
Romain jest nieobecny w tygodniu i chciałbym móc liczyć na kogoś, kto pomoże mi w codziennych zadaniach.
Idealnie chcielibyśmy kogoś, kto mówi po angielsku, aby Emma mogła uczyć się języka obcego od najmłodszych lat, byłoby to świetne rozwiązanie dla jej przyszłego życia :)
Twoimi głównymi zadaniami będą:
- przyprowadź i odbierz Emmę ze szkoły oddalonej o około 20 minut pieszo lub 5 minut autobusem i opiekuj się nią do mojego powrotu z pracy.
- pomagaj mi w codziennych zadaniach w domu
Będziemy zachwyceni mogąc pomóc Ci udoskonalić Twój francuski, a także pomóc Ci odkryć naszą kulturę i poznać Twoją. (Jeśli jesteś zainteresowany, zapytaliśmy o lekcje francuskiego w ciągu dnia).
W domu będziesz mieć umeblowany pokój jednoosobowy (szafy, biurko, łóżko itp.), ale nie wahaj się i powiedz nam, czego będziesz potrzebować. Sypialnia ma wyjście na balkon od strony południowej, dzięki czemu jest bardzo jasna. Ten pokój będzie Twoją osobistą przestrzenią, którą będziesz mógł zaaranżować według własnych upodobań, tak aby czuć się w nim jak najlepiej.

Nie mogę się doczekać, żeby cię przeczytać.
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe - Tak

Rodzina ma zwierzęta domowe Tak

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Francuska

Języki używane w domu francuski

Wyznanie religijne Ateizm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód kierowca / sekretarz

Ile osób mieszka w domu? 3

Wiek i płeć dzieci / osób 2 lat kobieta

Więcej »

Wymagania

Wymagana umiejętność pływania - TakWymagana umiejętność jazdy na rowerze - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 350 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 12-13 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia sierpień 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia wrzesień 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 1

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 200+

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum Język rodzimy

Poziom wykształcenia srednie

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? -

Wymagany wiek 20-30

Palenie jest dozwolone Tak, ale nie w domu

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Tak

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Tak

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
Informacje o programie Au Pair Francja

Zobacz »
Ubezpieczenie i umowa Au Pair we Francji

Zobacz »
Au Pair Francja: wymagania

Zobacz »