Numer Rodziny: 3076966

Dzieci: 1 Dzieci, 1-5 lat

Miejscowość: 天津市 / Duże miasto | Więcej »

Imię

Wojewodztwo Hebei

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: lipiec 2024 - lipiec 2024

Potrzebuje Au Pair na: 1-3 Miesiące

Ostatnie logowanie: 3 dni temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
0
Profil dodany do 0 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
62
Profil odwiedzony przez 62 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
88%
Wskaźnik odpowiedzi - Bardzo aktywny

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Droga przyszła Au-pair,

Mam nadzieję, że ten list napełni Cię oczekiwaniem i ekscytacją związaną z życiem jako Au-pair w Chinach. Jako Au-pair poszukująca nowych doświadczeń i wymiany kulturalnej będziesz miała okazję spędzić cenny czas w tym starożytnym i tętniącym życiem kraju Chin.

Na początek chciałbym przedstawić Państwu bogatą kulturę i długą historię Chin. Chiny to kraj o historii cywilizacyjnej liczącej ponad 5000 lat. Mamy bogate i kolorowe tradycyjne festiwale, wyjątkową kulturę kulinarną, wykwintną sztukę i architekturę. W Chinach będziesz miał okazję doświadczyć Chińskiego Festiwalu Wiosny, Święta Środka Jesieni i innych tradycyjnych festiwali, skosztować autentycznej chińskiej kuchni i wykwintnej kultury herbacianej oraz poczuć urok chińskich starożytnych budynków.

Po drugie, środowisko rodzinne i kultura edukacyjna w Chinach również zapewnią Ci wyjątkowe doświadczenia. Chińskie rodziny przywiązują dużą wagę do edukacji swoich dzieci i zazwyczaj zapewniają im dużą opiekę i wsparcie. Jako Au-pair staniesz się członkiem chińskiej rodziny, spędzając szczęśliwy czas z dziećmi i uczestnicząc w ich nauce i rozwoju.

Ponadto Chiny mogą poszczycić się wieloma wspaniałymi krajobrazami naturalnymi i nowoczesnymi miastami. Niezależnie od tego, czy będzie to starożytny Wielki Mur, wspaniałe Zakazane Miasto, czy nowoczesny Szanghaj i Shenzhen, wywrą one na Tobie głębokie wrażenie. Możesz poczuć urok modernizacji w dużych miastach Chin, a także doświadczyć spokoju i naturalnego piękna na obszarach wiejskich i przyrodniczo malowniczych.

Co najważniejsze, w Chinach będziesz miał okazję nauczyć się zupełnie nowego języka - chińskiego. Chiński, jako jeden z najczęściej używanych języków na świecie, ma szeroki zakres zastosowań i znaczenie na całym świecie. Jako Au-pair będziesz miała okazję nauczyć się języka chińskiego poprzez interakcję z dziećmi, opanować nowe umiejętności i zwiększyć możliwości swojej przyszłości.

Nieważne, skąd pochodzisz, Chiny z radością powitają Twoje przybycie. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie i wskazówki, które pomogą Ci płynnie dostosować się do środowiska życia i pracy w Chinach. Tutaj odkryjesz nowy świat pełen niespodzianek i wyzwań, poznasz ludzi z różnych kultur i wyruszysz w podróż pełną wspomnień.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą w Chinach i wspólnego dzielenia się tą magiczną krainą i wyjątkową kulturą.
Więcej »

Opis pracy

Alert o ekscytującej możliwości!

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą letnią przygodę w Chengdu w Syczuanie? ️

Obecnie prowadzimy rekrutację letniej AuPair, która dołączy do naszej rodziny podczas niezapomnianych wakacji w Chengdu! Jeśli jesteś osobą, która uwielbia zanurzać się w tętniących życiem kulturach, uwielbia pandy wielkie, lubi delektować się pikantnym gorącym garnkiem i ma talent do gry w mahjong, to czekamy na wiadomość od ciebie!

**Godziny pracy:** od lipca do września tego roku
**Miejsce pracy:** Chengdu, Syczuan
**Zadania w pracy:** Brak stałych obowiązków zawodowych, po prostu zabawa z dziećmi

Przygotuj się na zwiedzanie urokliwego miasta Chengdu, rozkoszuj się jego przepyszną kuchnią i stwórz trwałe wspomnienia z naszymi uroczymi dziećmi. To fantastyczna okazja, aby doświadczyć na własnej skórze bogatego dziedzictwa kulturowego Chengdu, bawiąc się jednocześnie z rodziną!

Jeśli chcesz dołączyć do nas i spędzić niesamowite lato pełne zabawy i przygód, nie wahaj się z nami skontaktować. Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w naszym domu!

Skontaktuj się z nami już teraz, aby skorzystać z tej niesamowitej okazji!
Więcej »

Wideo

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 20-35

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Chińska

Języki używane w domu mandaryński, angielski

Wyznanie religijne

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód funkcjonariusz policji / nauczyciel

Ile osób mieszka w domu? 3

Wiek i płeć dzieci / osób 2 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Wymagany kurs pierwszej pomocy  - Tak

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 250 USD

Preferowana płeć Brak preferencji

Czas trwania 1-3 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia lipiec 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia lipiec 2024

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 1

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi 50-100

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe Brak preferencji

Poziom wykształcenia wyzsze

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? -Y

Wymagany wiek 18-30

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Tak

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

1. **Pokój prywatny**: Au pair będzie miała swój własny, prywatny pokój, wyposażony w wygodne łóżko, szafę, biurko, krzesło i stolik nocny. Pokój został zaprojektowany tak, aby zapewnić przytulną i zachęcającą przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

2. **Dostęp do udogodnień**: Au pair będzie miała dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, w tym Wi-Fi, ogrzewania i klimatyzacji, aby zapewnić jej komfort przez cały pobyt.

3. **Wspólne pomieszczenia**: Podczas gdy pokój jest prywatny, au pair będzie dzielić z rodziną wspólne obszary domu, w tym kuchnię, salon i łazienkę. Przestrzenie te są dobrze utrzymane i dostępne do użytku au pair.

4. **Środowisko rodzinne**: Nasz dom to przyjazne i włączające środowisko, w którym au pair będzie miała możliwość interakcji z członkami rodziny i zaangażowania się w wymianę kulturalną. Zachęcamy do otwartej komunikacji i współpracy w celu stworzenia harmonijnego układu życia dla każdego.
Więcej »
Au Pair w Chinach: informacje o programie

Zobacz »
Au Pair w Chinach: wymagania wizowe

Zobacz »
Jak zostać Au Pair w Chinach? Wymagania i proces aplikacji

Zobacz »