Numer Rodziny: 3049199

Dzieci: 2 Dzieci, 1-5 lat

Korepetytor potrzebny dla: Angielskiego

Może zaangażować dzieci w: Czytanie książek, Sztuka i prace ręczne

Miejscowość: Shenzhen / Duże miasto | Więcej »

Imię Zou

Wojewodztwo Guangdong Province

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: luty 2024 - sierpień 2024

Potrzebuje Au Pair na: 6-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 11 marzec 2024

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
3
Profil dodany do 3 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
17
Profil odwiedzony przez 17 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
12%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z English
Drogi Studencie Wymiany Międzynarodowej,

Witamy w Chinach! Cieszymy się, że dołączysz do nas i doświadczysz życia w naszym tętniącym życiem mieście.

Chciałbym skorzystać z okazji i przedstawić Państwu nowe otoczenie. Nasza lokalizacja jest niezwykle dogodna, ponieważ znajdujemy się w samym centrum miasta. Centralna lokalizacja oznacza, że wszystko, czego możesz potrzebować, jest łatwo dostępne.

Ze względu na Twoje potrzeby edukacyjne pamiętaj, że szkoła językowa, do której będziesz uczęszczać, znajduje się zaledwie pół godziny jazdy metrem od nas. Metro jest tu sprawne i łatwe w nawigacji, dzięki czemu podróż będzie płynna i bezstresowa.

Jeśli chodzi o transport lokalny, możemy mieć pewność, że jesteśmy dobrze obsługiwani przez rozbudowaną sieć autobusową. W pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych, z których można wsiąść do autobusu i z łatwością zwiedzać różne części miasta.

Nasza okolica szczyci się malowniczą scenerią i spokojną okolicą, oferując idealne połączenie spokoju i wygody. Przekonasz się, że życie tutaj zapewnia harmonijną równowagę pomiędzy spokojem i dostępnością do wszystkich udogodnień.

Okolica wokół nas pełna jest centrów handlowych, restauracji, kawiarni i atrakcji kulturalnych, dzięki czemu Państwa pobyt będzie komfortowy i wzbogacający. Niezależnie od tego, czy szukasz kuchni lokalnej, czy międzynarodowej, znajdziesz ją w niewielkiej odległości od naszego domu.

Chętnie pomożemy Ci się tu zadomowić i jak najlepiej wykorzystać swój czas. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, nie wahaj się z nami skontaktować. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami naszą kulturą i uczyć się na Waszych doświadczeniach.

Jeszcze raz zapraszamy! Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą i mamy nadzieję, że Twoja wymiana w Chinach będzie niezapomnianą i satysfakcjonującą podróżą.

Z wyrazami szacunku.

Nie mogę się doczekać, aby Cię wkrótce powitać!
Więcej »

Opis pracy

Drogi Potencjalny Studentie Wymiany,

Jesteśmy czteroosobową rodziną, która chce zaprosić do swojego domu anglojęzycznego studenta z wymiany. Podstawowa rola, którą oferujemy, koncentruje się na zapewnieniu naszym dzieciom środowiska pełnego zanurzenia się w języku angielskim. Poszukujemy entuzjastycznej i towarzyskiej osoby, która potrafi nawiązać kontakt z naszymi dziećmi, zarówno w zajęciach edukacyjnych, jak i codziennych zabawach.

Obowiązki:
- Tworzenie anglojęzycznej atmosfery, w której nasze dzieci mogą uczyć się i rozwijać.
- Towarzyszenie dzieciom na zajęcia na świeżym powietrzu i wydarzenia sportowe w celu zachęcania do zdrowego stylu życia.
- Angażowanie się w sesje nauki języka angielskiego w domu, które mogą obejmować czytanie książek i zapoznawanie się z różnymi materiałami edukacyjnymi.
- Tworzenie środowiska, w którym język angielski jest naturalnie zintegrowany z codziennym życiem.

Zakwaterowanie:
- Będziesz miał swój własny prywatny pokój wyposażony w pojedyncze łóżko o szerokości 1,5 metra.
- Pokój zostanie umeblowany w szafę i biurko, co zapewni Państwu wszystkie niezbędne udogodnienia do komfortowego pobytu.
- Zapewniono podstawowe potrzeby życiowe, takie jak meble, aby zapewnić jak największą wygodę.

Idealny kandydat:
- Szukamy kogoś, kto jest pełen pasji, hojny i lubi rozmawiać.
- Niezbędna jest umiejętność nawiązania kontaktu z dziećmi i bycia częścią ich świata.
- Kluczowe znaczenie ma pozytywne nastawienie i autentyczne zainteresowanie pomaganiem naszym dzieciom w rozwijaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Jeśli uważasz, że spodobałaby Ci się ta wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w życiu chińskiej rodziny, jednocześnie pozytywnie wpływając na rozwój edukacyjny dziecka, czekamy na Twoją opinię. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub omówisz dalsze szczegóły, skontaktuj się z nami.

Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Duże miasto

Grupa wiekowa rodziny 25-40

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Chińska

Języki używane w domu chiński, angielski

Wyznanie religijne

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny?

Zawód Administracja / nauczyciel

Ile osób mieszka w domu? 4

Wiek i płeć dzieci / osób 4 lat kobieta
2 lat mężczyzna

Więcej »

Wymagania

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair, Korepetytor/ka (na miesiąc) 400 USD

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 6-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia luty 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia sierpień 2024

Szukamy Au Pair i Korepetytor/ka

Wiek osób / dzieci 1-5 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 2

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć Angielskiego

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor? Małe dzieci (2-3) & Przedszkolaki (4-5)

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe
 angielski, Minimum Język rodzimy
- LUB -
 angielski, Minimum zaawansowany (C2)

Poziom wykształcenia uniwersyteckie

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? -

Wymagany wiek 18-26

Palenie jest dozwolone Nie

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Potrafię ugotować pyszne dania kuchni chińskiej, takie jak jajecznica z pomidorami i żeberka słodko-kwaśne. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do chińskiego jedzenia, udostępnimy Ci również kuchnię, w której możesz przygotować posiłki w stylu zachodnim.

Więcej »
Au Pair w Chinach: informacje o programie

Zobacz »
Au Pair w Chinach: wymagania wizowe

Zobacz »
Jak zostać Au Pair w Chinach? Wymagania i proces aplikacji

Zobacz »