Numer Rodziny: 1592300

Dzieci: 2 Dzieci, 1-5 lat, 6-10 lat

Miejscowość: Arcore, Milano / Miasto | Więcej »

Imię Mirtill

Wojewodztwo Lombardia

Kod pocztowy Tylko dla Użytkowników Premium

Początek pracy: sierpień 2024 - lipiec 2025

Potrzebuje Au Pair na: 6-12 Miesiące

Ostatnie logowanie: 2 dni temu

Chcesz skontaktować się z tą rodziną?

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, zaloguj się, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.
4
Profil dodany do 4 ulubionych w ciągu ostatnich 3 tygodni
21
Profil odwiedzony przez 21 osoby poszukujące pracy w ciągu ostatnich 3 tygodni
0%
Wskaźnik odpowiedzi

List do Au Pair

Tłumaczenie oryginału z Italiano
Cześć, jesteśmy rodziną z Arcore, miasta liczącego około 15 000 mieszkańców na obrzeżach Mediolanu i Monzy, nasz dom znajduje się 20 km od centrum Mediolanu i około 10 km od centrum Monzy. 1,5 km od naszego domu znajduje się stacja kolejowa, z której można dojechać do obu centrów miast w 4 minuty (Monza) i 20 minut (Mediolan). Poszukujemy au pair, która może nam pomóc z dwójką naszych dzieci.
Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, staniesz się częścią naszej rodziny... i nie możemy się doczekać. Do zobaczenia wkrótce.
Więcej »

Opis pracy

Poszukujemy wesołej, wesołej au pair, która chce przeżyć doświadczenie bycia z rodziną, jeździć na wycieczki, spacery, różne zajęcia (wakacje, weekendy, restauracje, muzea) i która pomoże nam w dzieci, kiedy jesteśmy w pracy.
Obowiązki będą od poniedziałku do piątku:
- od 7.30 do 8.30 przygotować dzieci do żłobka (zabieramy je), zjeść śniadanie, posprzątać trochę po ich wyjściu (odłożyć naczynia, włożyć pranie do suszarki, posprzątać zabawki i ubrania dzieci tylko w razie potrzeby, ale nie zawsze, ogólne lekkie sprzątanie)
- odbiór dzieci ze żłobka o godz. 15.30 (700 m od domu pieszo) i wspólny powrót do domu.
- Po zabawie z dzieckiem w przedszkolu, zjedz przekąskę i, jeśli to możliwe, idź do parku lub wykonaj jakąś aktywność.
- O 18:00 umyj je i przewiń, a o 18:45 przygotuj dla nich obiad i pozwól im jeść. Będziemy w domu o 19:30.
- Utrzymuj swój pokój w porządku i czystości oraz, w miarę możliwości, pomagaj w domu, jak w większości zwykłych rodzin. (Uzgodnimy, jak i kiedy).
Wieczorami po 19:30 oraz w soboty i niedziele będą wolne, chyba że uzgodniono inaczej (od czasu do czasu będziemy Was prosić o opiekę nad nimi przez 4/5 godzin w niedziele, ale od czasu do czasu się na to zgodzimy i będzie to nie będzie obowiązkowe). W miarę możliwości urlopy będą uzgadniane z wyprzedzeniem. Jednak zasadniczo umowa będzie obejmowała około 25 godzin tygodniowo (chyba że dzieci są chore, ale zobaczymy to od czasu do czasu).
Zjesz u nas kolację, jeśli nie masz planów, abyśmy mogli być razem i ugotować dla Ciebie obiad. Możesz zdecydować się na spędzenie wolnego czasu lub wieczorów sam lub z nami, a decydując się na drugą opcję, będzie to tylko dla nas przyjemność. Rano możesz uczestniczyć w kursie języka włoskiego (godziny i dni do uzgodnienia ze szkołą) we włoskiej szkole dla obcokrajowców około 2 km stąd, a my zapewnimy Ci hulajnogę elektryczną, rower lub samochód, aby dojechać na miejsce . Jeśli masz ochotę, w odległości 10 minut od domu znajduje się także siłownia.
Oczekujemy czułej osoby z dziećmi, która szanuje i egzekwuje zasady panujące w domu, ale przede wszystkim starszej siostry, a nie pracownika. Krótko mówiąc, chcemy, abyś był częścią naszej rodziny!
Więcej »

Informacje o rodzinie

Rodzina ma zwierzęta domowe Nie

Rodzina mieszka w Miasto

Grupa wiekowa rodziny 30-45

Czy jesteś samotnym rodzicem? Nie, nasza rodzina ma dwóch rodziców

Narodowość Włoska

Języki używane w domu angielski, włoski, węgierski

Wyznanie religijne Katolicyzm

Czy religia jest ważna dla Twojej Rodziny? nieistotna

Zawód inzynier / lekarz

Ile osób mieszka w domu? 4

Wiek i płeć dzieci / osób 4 lat mężczyzna
6 lat kobieta

Więcej »

Wymagania

Godziny pracy (na tydzień) 25 - 30

Kieszonkowe Au Pair (na miesiąc) 400 EUR

Preferowana płeć kobieta

Czas trwania 6-12 Miesiące

Najwcześniejsza data rozpoczęcia sierpień 2024

Najpóźniejsza data rozpoczęcia lipiec 2025

Szukamy Au Pair

Wiek osób / dzieci 1-5 lat, 6-10 lat

Liczba dzieci / osób, którymi należy się opiekować 2

Minimalne wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi Brak preferencji

Potrzebujemy korepetytora, który mógłby uczyć

W jakim wieku są uczniowie, których powinien uczyć korepetytor?

Potrzebujemy pomocy i wsparcia w

Preferowane narodowości Brak konkretnego wyboru

Umiejętności językowe Brak preferencji

Poziom wykształcenia Brak konkretnego wyboru

Czy chcesz pokryć całość/część kosztów podróży? si

Wymagany wiek 18-23

Palenie jest dozwolone Tak, ale nie w domu

Wymagana opieka nad dziećmi / osobami niepełnosprawnymi Nie

Wymagana opieka nad zwierzętami domowymi Nie

Wymagana umiejętność pływania Nie

Wymagana umiejętność jazdy na rowerze Nie

Kandydatka może uczęszczać na kurs językowy Tak

Wymagany kurs pierwszej pomocy Nie

Wymagane posiadanie prawa jazdy Nie

Więcej »

Opis rodziny

i skontaktuj się z wszystkimi rodzinami bezpłatnie. Jeśli masz już konto, log in, aby wysłać wiadomości do ulubionych rodzin.

Opis zakwaterowania

Mieszkamy w niezależnej willi na kilku poziomach, z niewielkim ogródkiem otaczającym dom, użyteczną przestrzenią do zabawy i wypoczynku. Zakwaterowaniem dla Ciebie będzie małe mieszkanie w piwnicy domu z kompletnymi oknami i miejscem do podgrzewania jedzenia, łazienką (nową, z pralnią), salonem z TV, Wi-Fi (zwykle używamy prania do prania i suszenia pralnia), co daje łącznie około 50 metrów kwadratowych prywatności. Zdjęcia udostępniamy prywatnie w kontaktach.
Więcej »
Au Pair we Włoszech: informacje o programie Au Pair

Zobacz »
Au Pair we Włoszech: wymagania wizowe dla uczestników

Zobacz »
Umowa i ubezpieczenie Au Pair we Włoszech

Zobacz »